Hoşgeldiniz  

“50 Yıllık Hasretimiz Recep Gürkan’la sona erdi”

admin | 26 Mart 2018 | BÖLGE, kültürel, Magazin, SPOR, yaşam A- A+

//–EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ –//

Edirne Belediyesinin katkılarıyla Süloğlu ilçesinde yapımı sona eren “Çok Amaçlı Kültür Sarayı ve Kapalı Düğün Salonu”nda Belediye Başkanı Recep Gürkan ve beraberindekiler incelemelerde bulundu.

Süloğlu ilçesinin 50 yıllık kanayan yarası olan  “Çok Amaçlı Kültür Sarayı ve Kapalı Düğün Salonu”nun kısa sürede tamamlanması ilçe halkı tarafından büyük sevinç ve mutlulukla karşılandı.  Çok Amaçlı Kültür Sarayı ve Kapalı Düğün Salonunu incelemede bulunan Gürkan ve beraberindekiler, İlçe halkının büyük takdirini kazandı.

“Süloğlu halkına verdiğimiz sözü yerine getirdik”

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Gürkan;  “Ekmeği bölüşmek konusunda hiçbir zaman tereddüt etmedik. Tek bir amacımız var; insana hizmet etmek. Seçimlerde karşınıza gelip, bu görevlere talip olduk; sizler de ‘buyurun yapın’ dediniz. Tek bir hedefimiz var; halkımıza hizmet etmek. Millet olmadı mı hiçbir şeyin anlamı yok. 2014 yılı yerel seçimlerinde size söz verdik. Dedik ki; ‘Ankara 730 kilometre Edirne 30 kilometre. Siz Süloğlu’lar olarak Mehmet Ormankıran’ı seçerseniz, sizi 730 kilometre gitmekten kurtararak, 30 kilometre yanınızdaki komşunuz, kardeşiniz, ağabeyiniz olarak her zaman yanınızda olacağız. 30 Mart 2014’te siz 30 kilometre uzağa gitmeyi tercih ettiniz ve Mehmet Ormankıran’ı belediye başkanı seçtiniz. Mehmet Başkan göreve geldiğinden bu yana beraber çalışıyoruz. Bugüne kadar Süloğlu Halkı’nın talep ettiği ne varsa gücümüz yettiği kadar yaptık, yapmaya çalıştık.”dedi.

“50 Yıllık Hasretimiz Recep Gürkan’la sona erdi”

Süloğlu Çok amaçlı Kültür Sarayı ve Kapalı Düğün Salonu’nun çok yakında açılışının yapılacağını belirten Belediye Başkanı Ormankıran; “Nihayet Süloğlu Belediyesi Kültür Sarayı’na kavuştu. Çok amaçlı bir Kültür sarayı oldu. Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan ve Belediye Meclis Üyelerimizin vermiş olduğu kararla birlikte ilçemizde 50 yıllık hasret sona erdi. Bundan sonra hiçbir aileye acaba yağmur yağdığında ömür boyu çocuğumun sünnetinde, çocuğumun evlenmesinde düğünü nerede yapacağım? diye bir tereddüttü yaşattırmayacağız. Hiçbir zaman Süloğlu’ndan elini çekmeyen Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a Süloğlu Halkı ve kendim adına teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.” dedi.

1068 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3475
EURO 6,1008
BIST 95.411,49
ALTIN 222,2369

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle