AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Koray Uymaz seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Edirne için projelerini açıklayan Edirne’nin sevilen ismi Av. Koray Uymaz ve beraberindekiler, Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez’i ziyaret etti.

Uymaz ve ekibinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Edirne Sür Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez, Başkan Adayı Uymaz’a çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Hedefinin gönüllere girmek ve kaliteli belediyeciliği Edirne’ye getirmek olduğunu söyleyen Uymaz, yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Uymaz, Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez ve personelini ziyaret ettiklerini ve birlik hakkında yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldıklarını dile getirdi.

Hayvancılık ile ilgili sorunlar hakkında sohbet ettiklerini söyleyen Uymaz, güçlü projelerin olduğunu 31 Marttan sonra bu projelerin hayata geçirileceğini ifade etti.

Suiçmez, Belediye Başkan Adayı Uymaz’ın ve teşkilat üyelerinin ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz