AK Parti Engelliler Koordinasyonu Başkanı Naim Oruçoğlu partideki görevleri ile ilgili yaptığı açıklamada;”Benim buradaki görevim engellilerle ilgilenmek, engellilerin dertlerini dinleyip ihtiyaçlarını karşılamaktır.  Biz bu görevi  karşılıyoruz,  gereğini yapıyoruz.  Engellilerin   her ihtiyaçlarına  elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

AK Parti engelliler koordinasyonunda engellilelere tam destek (1)

 

 

 

 

 

 

 

Partimizin Koordinasyon  Başkanı  olarak,benim görevim sadece Edirne ile sınırlı  değil. Bütün ilçeleri kapsıyor. Koordinasyon Başkanı olduğum için  tüm ilçelerin  sorunları ile ilgileniyorum, bu arada  Enez’e İki engelli vatandaşımız için  iki tane çemberli araba verdik. Karpuzlu’ya  da bir tane akülü araba verdik. Subaşı beldemize  üç tane çemberli ,bir tanede akülü araba verdik. Havsa’ya iki tane Keşan’a üç tane verdik. Uzunköprü’ye verdik. Lalapaşa’ya 7 tane verdik. Karaağaca on üç tane araba  verdik iki tanede akülü araba verdik.

Nerden birisi bana telefon edip de Gazi Amca şu lazım, bu lazım dedikleri zaman engellilerimizden elimizden ne gelirse Ak Parti namına bütün hepsini karşılıyoruz.

Benim ilgilendiğim 170 tane engelli vatandaşımız var. Raporları  elimde olan. Zamanı geldi mi bütün engellilerimize akülü araba, Çemberli araba ve yiyecek ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Evlerine gidip hastamızı görüp ona göre ne ihtiyaçları varsa onları kendi aramızda yapıyoruz.

AK Parti engelliler koordinasyonunda engellilelere tam destek (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bundan sonraki projemiz İl Başkanımızla oturup konuşuyoruz. İl Başkanımızın bize vermiş olduğu görevleri biz İl Başkanlığımıza  bağlı olduğumuz için belirlenen ihtiyaçları  yerine getiriyoruz. Onların dediği yoldan  hizmet veriyoruz.  Böyle yararlı hizmeti yaptığımızda Yüzümüz gülüyor ve engellilerimizin de yüzü gülüyor. “Dedi.

Daha sonra açıklama yapan Yaşlılar Koordinasyon İl Başkanı Remzi Yörük; “Ben 12 seneden beri yaşlılarımıza hizmet etmekteyim. Daha da elim ayağım tutarsa Allah ömür ve sağlık verirse, ölene kadar ben onlara hizmet edeceğim.

Naim beyle birlikte bu amaçla  çalışıyoruz. Engelli olsun, yaşlı olsun ziyaret ediyoruz. Ne ihtiyacı varsa soruyoruz ondan sonra  da kendilerini ziyaret ediyoruz. Bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.

AK Parti engelliler koordinasyonunda engellilelere tam destek (3)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz