Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Ak Parti Gençlik Kollari bayrak dağitti

admin | 27 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel

Ak Parti Gençlik Kollari bayrak dağitti (1)

 

 

 

 

 

 

 

Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları 25 Kasım Edirne’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu nedeniyle Saraçlar Caddesinde Türk Bayrağı dağıttı. Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Veysel Güner burada yaptığı açıklamada “Osmanlı Devleti’ne 92 yıl başkentlik yapmış ve ulusal mücadelemizin de önemli ve kritik bir noktası olan serhat şehrimiz Edirne’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 93.yıl dönümünü kutluyoruz.

Bugün bizler rahat ve huzurumuzu 93 yıl önce kurtuluş mücadelesi veren o kahraman ecdada borçluyuz. Bilinmesini isteriz ki, bizlere bırakılan bu miras, kutsal bir emanet olarak nesilden, nesile aktarılacaktır.

Ak Parti Gençlik Kollari bayrak dağitti (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

BEŞ BİN ADET TÜRK BAYRAĞI

Bu anlamlı günde, başta Aziz Atatürk olmak üzere vatan topraklarının düşman işgalinden kurtarılması uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, aziz hatırları önünde saygı ile eğiliyoruz. Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak tüm Edirnelilerin, Edirne’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümünü en içten duygularla kutluyoruz. Bizlerde bu anlamlı günün anısına halkımıza ve esnafımıza 5000 adet Türk Bayrağı armağan ettik. ” dedi.

Ak Parti Gençlik Kollari bayrak dağitti (2)

859 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©