Ak Parti Gençlik Kollari milli eğitim müdürünü ziyaret etti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Gençlik kollarınca yapılan açıklamada, “Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’ı , Edirne İlimizde bulunan en yaşlı öğretmen İsmet Aydın’ı, Edirne İlimizde bulunan en genç öğretmen Özge İşbilen’i ve Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Ahmet Günşen’i ziyaret edip Öğretmenler Günü’nü kutladık çiçek takdim ettik.

Ak Parti Gençlik Kollari milli eğitim müdürünü ziyaret etti (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Veysel Güner yaptığı açıklamada “Geleceğimiz konusunda en büyük görev düşen ögretmenlerimizi ziyaret edip Öğretmenler Günü’nü kutladık. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasında, 2053 ve 2071 vizyonlarının hayata geçmesinde, öğretmenlerimizin çabalarının, emeklerinin çok büyük payı olacaktır.

Ak Parti Gençlik Kollari milli eğitim müdürünü ziyaret etti (2)

 

 

 

 

 

 

 

Bu düşüncelerle Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazı Mustafa Kemal Atatürk’e Baş Öğretmenlik Ünvanının verildiği bu anlamlı günde bizlerde Edirne İl Milli Eğitim Müdürümüzü, İlimizde bulunan en genç ve en yaşlı ögretmenlerimizi ziyaret ettik. Kendilerine minnet ve şükranlarımızı ilettik. Bu vesile ile de Türkiye’nin 81 vilayetinde, şehit merkezlerinden en ücra köylerine kadar her karışımda vazifelerini hakkıyla yerine getiren öğretmenlerimizin de Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. ” dedi.

Ak Parti Gençlik Kollari milli eğitim müdürünü ziyaret etti (3)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz