Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Edirne olmak uzere 1’i büyükşehir, 14 ilin belediye başkan adayını daha açıkladı.

Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayi olarak parti teşkilatında gorev almış, Edirne’nin sevilen ismi Av. Koray Uymaz’ın ismi açıklandı.

 

İl Başkanı İlyas Akmeşe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ın Tensipleri ile AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayımız Koray Uymaz Olmuştur. Edirnemize Hayırlı Olsun.
#VakitEdirneVakti” dedi

 

Yarın Basın toplantısı yapılacak”

Ak Parti İl  Başkanlığından yapilan açıklamada;  “07.12.2018 (YARIN) SAAT:14:30′ da İl Başkanımız Sn.İlyas Akmeşe, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Sn.Fatma Aksal ve AK Parti Edirne Belediye Başkanı Adayımız Av. Sn.Koray Uymaz’ın katılımları ile AK Parti Edirne İl Başkanlığı Binamızda Basın Açıklaması yapılacaktır.Katılımlarınızı önemle rica ederiz.” İfadelerine yer verildi.

Edirne Ajans Haber merkezinin dun akşam flaş haber olarak okurlarıyla paylaştığı “AK PARTİ EDİRNE Belediye Baskan Adayı Koray Uymaz” haberi okunma rekoru kırdı.

Av. Koray Uymaz’in Belediye Başkan Adayi olarak açıklanması parti tabanında ve Edirneliler tarafından buyuk bir sevincle karşılandı.


13 YORUMLAR

  1. consorcio honda motos como funciona simulador consorcio de veiculos bradesco como funciona consorcio de carros itau consorcio bradesco carros semi novos consorcio de carros sicoob contrato consorcio automovel banco do brasil consorcio santander veiculos usados consorcio de carros banco bradesco consorcio de carros banco caixa economica federal tabela de consorcio de automoveis porto seguro.

  2. transferencia de consorcio imovel itau consorcio de imovel banco santander carta de credito imovel contemplada londrina consorcio imobiliario sicredi consorcio bradesco imoveis simulador consorcio sicredi imoveis simulador transferencia de consorcio imovel itau consorcio imobiliario caixa economica simulador consorcio imobiliario contemplado caixa consorcio de imoveis bradesco reclame aqui consorcio de imoveis porto seguro consorcio imovel bradesco reclame aqui.

  3. carta de credito para maquinas consorcio caminhoes contemplados consorcio para maquinas pesadas consorcio para maquinas e equipamentos carta de credito contemplada para caminhao consorcio caminhoes usados consorcio maquinas case carta de credito para caminhao consorcio de maquinas retroescavadeira carta credito automoveis pesados consorcio de onibus contemplado consorcio bradesco veiculos pesados cartas de credito contempladas bradesco para caminhoes consorcio maquinas case.

  4. carta de credito de veiculos de luxo carta de credito de automovel de luxo consorcio de carro de luxo consorcios de carros de luxo carta de credito de carros de luxo carta credito de carros de luxo consorcios de carros de luxo carta credito de automovel de luxo consorcio de carros de luxo consorcio de carro de luxo carta credito de veiculo de luxo cartas credito de carros de luxo carta credito de automovel de luxo cartas de credito de carro de luxo carta de credito de carros de luxo carta credito de automovel de luxo.

  5. como funciona o consorcio de imoveis da caixa economica simulador de consorcio imobiliario caixa economica Consorcio de imoveis reclame aqui consorcio rodobens imoveis consorcio de imoveis porto seguro consorcio de imovel porto seguro e bom consorcio bradesco imoveis tabela consorcio imobiliario porto seguro login consorcio imobiliario santander reclame aqui consorcio imobiliario contemplado itau tabela de precos consorcio imobiliario porto seguro consorcio sicredi imoveis simulador.

  6. consorcio itau simulador motos consorcio itau imoveis como funciona carta de credito imovel contemplada londrina consorcio imovel porto seguro simulacao consorcio imobiliario bb vale a pena consorcio imovel banco do brasil simulador consorcio de imovel rural bb cef consorcio imobiliario simulador consorcio itau simulacao consorcio imobiliario santander tabela consorcio de imoveis santander e bom consorcio de imovel itau e bom.

  7. consorcio de imovel simulacao consorcio imobiliario porto seguro consorcio imoveis banco do brasil consorcio imobiliario bb simulacao consorcio imoveis itau simulador consorcio de imovel caixa consorcio imobiliario bradesco para construcao cef consorcio imobiliario simulador consorcio itau imoveis vale a pena consorcio imovel bradesco vale a pena consorcio imovel contemplado bh tabela de consorcio imobiliario banco do brasil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz