Hoşgeldiniz  

Akıncılar Köyü Muhtarlığı’ndan “Kültür Turları”

admin | 09 Ağustos 2018 | turizm, yaşam A- A+

Akıncılar Köyü muhtarlığı tarafında organize edilip “Tarihimizi ve Ülkemizi Geziyoruz!” sloganı ile yürütülen “Kültür Turları” 2018 yılı boyunca düzenlenmeye devam edilecek.

Kültür gezilerine ilginin yoğun olduğunu vurgulayan Akıncılar  köyü muhtarı Ömer Ergin ‘’köylülerimizin  tarihine yolculuk yaptırdığımız kültür gezilerimize vatandaşlarımızın ilgisi bizleri mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın  geziler düzenlenmesi yönünde gelen yoğun talepler üzerine bu gezileri düzenliyoruz ve imkanlarımız el verdiği sürece de düzenleme devam edeceğiz” dedi.

Geziler ile ilgili olarak Akıncılar köyü muhtarı Ömer Ergin tarafından yapılan açıklamada : “ Muhtarlığımız tarafından organize edilen gezilerde köyümüzde yaşayan vatandaşlarımız farklı şehirleri ve ülkemizin seçkin turistik destinasyonlarını görme fırsatı buluyorlar, köylülerimiz düzenlenen gezilerle tarihi ve kültürel birikimlerini zenginleştirirken başka şehirlerin ve coğrafyaların kültürleriyle kaynaşma imkânına da sahip oluyorlar. İfadelerine yer verdi.

639 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle