Edirne Ekonomisine büyük katma değer sağlayan AKYOL YAPI İnşaat yeni yeri olan Ulus pazarı, 25 Kasım Stadı karşısında Edirnelilere sunduğu kampanya ve indirimli satışlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı akyol-yapı-2.jpg

Genç işadamı Fırat Akyol’un sahibi olduğu AKYOL YAPI İNŞAAT Malzemeleri firması yabancı turistlerin de ilgi odağı oldu. Yunanistan ve Bulgaristan vatandaşların çoğunlukla Boya, Hırdavat ve vitrifiye malzemeleri aldığını ifade eden Fırat Akyol: “ Yaklaşık olarak 20 yıldır bu sektördeyim. Baba mesleği olan işyerimizde  Mantolama, Filli Boya ürünleri, İthal ve yerli duvar kağıtları, Yapı malzemeleri, Banyo aksesuarları , Ahşap parke ürünleri,  İnşaat ve nalburiye malzemelerini  çok uygun fiyatlarla müşterilerimize veriyoruz.

Ekonominin ve alım gücünün durgun olduğu bir dönemde tüm halkımıza hizmet etmek bizim için büyük bir onurdur. Kredi karına 9 taksit imkanımız da vardır.” Dedi.

Özellikle Mantolama da Edirne’lilerden büyük talep aldığına vurgu yapan Akyol, “Bizler mantolama işini Edirne’de sınıfının en iyi ve donanımlı ekibiyle yapıyoruz. Sağolsun halkımız da bizi her zaman olduğu gibi tercih etmeye devam ediyor. Mantolamada da kampanyamız devam etmektedir.” Dedi.