Hoşgeldiniz  

Ali Demirkıran;”Dip dalga geliyor”

admin | 11 Haziran 2018 | Genel, Siyaset, yaşam A- A+

Seçimlere gün sayarken iktidarın kaybetme korkusu gittikçe artıyor.

Saadet Partisi milletvekili adayı Ali Demirkıran, “seçimlerin parlayan yıldızı Saadet Partisi her geçen gün gücüne güç katarak geliyor. Hem de ‘bir dip dalga’ gibi geliyor. Hayra motor, şerre fren olmak için mecliste yerini almak için geliyor” diye seslendi.

 

16 yıllık uzun bir iktidar sürecinden sonra halka söyleyecek ciddi bir şeylerinin olmadığına vurgu yapan Ali Demirkıran, “Millet kıraathaneleri açacaklarını halka ‘müjde’ olarak söylüyorlar. Hâlbuki milletimizin ‘aş’a, ‘iş’e ihtiyacı var. Hem ‘üreten Türkiye’ diye pankart asacaksın, hem de üretime yatırım yapma yerine ‘Millet Kıraathaneleri’ açacaksın. İnsanımızın alın teri ile helalinden kazanabilecek ağır sanayi tesislerinin kurulmasına ihtiyacı var. Etinden samanına dışarıdan ithal etmeye değil, bunların ihracatının yapılmasına ihtiyacı var. Bunlar ne yapacaklar?  İşsizler ordusunu Millet Kıraathanelerinde oyalayacaklar. Bu mantıkla bu ülke esaretten, ithalattan, borçtan, işsizlikten kurtulabilir mi?” sorusunu yöneltti.

İktidarın tek korkusunun Saadet Partisi’nin Meclise girmesi olduğuna da vurgu yapan Demirkıran, “bunlar biliyorlar ki, biz mecliste olursak hayra motor, şerre fren oluruz. Ülkemiz kalkınır. Halkımız ayrışmaz birleşir. İşsiz, aşsız insan kalmaz. Yeni bir ‘saadet’ dönemi başlar. Çünkü ‘SAADET PARTİSİ’ navigasyondur, yol gösterir. Pusuladır, yön gösterir. Dürbündür, uzağı gösterir. Hakemdir, hakkı gösterir. Bunun için de ellerinin altındaki yandaş medya ile önümüzü kesmek için adeta çırpınıyorlar. Medya padişahınsa sosyal medya da bizimdir. Sosyal medyada E-Mitinglerle bizi milyonlar merak ve heyecanla izliyor, dip dalga hızla geliyor” şeklinde konuştu.

576 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle