Hoşgeldiniz  

ARSLAN, “ bölgemizde gölet projelerinin tamamlanmasını bekliyoruz”

admin | 20 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Lalapaşa AK Parti İlçe Başkanı İsmail Arslan Lalapaşa olarak AK Parti açısından başarılı bir seçim dönemi geçirdiklerini AK Partinin il genelinde en yüksek oyu Lalapaşa’dan aldığını belirterek; “ Bu başarıda aynı zamanda tarım kesimini yakından tanıyan ve önemli bir tarım kuruluşu olan T.Birlik Yönetim Kurulu Başkanı ve bölgemize her türlü desteğini esirgemeyen Yeni Milletvekili Rafet Sezen’in de  büyük katkısı  oldu. Milletvekilimizin bölgemize ve ilçemize hizmetleri bundan sonra da artarak devam edecektir.

İSMAİL ARSLAN

 

 

 

 

 

 

 

 

BİN GÜNDE BİN GÖLET PROJESİNİN GERÇEKLEŞMESİNİ BEKLİYORUZ.   

Bizler de mahalli yöneticiler olarak milletvekilimize gereken desteği vereceğiz. Milletvekilimiz yemin ederek resmen göreve başladı. Kendisini bu başarıları nedeniyle ilçe örgütümüz adına kutluyorum.

Lalapaşa ilçemiz tarım bölgesidir.  Bölgemiz için en önemli yatırım “ Bin günde bin gölet”  projelerinin bir an gerçekleşmesi olacaktır. Bu konudan kendisinin de bilgisi vardır. Vekilimizin sulamaya, tarıma gereken desteği verecektir. Bu sorunları kendisine seçim çalışmaları döneminde de ilettik. Bu talebimizin gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Bunlar sağlandığı takdirde bölgemizden, tarım kesiminden göç sona erecek, insanlarımız tarlalarından daha fazla verim alacaktır. Milletvekilimiz bölgenin sorunlarını çok iyi bilen bir parlamenter olarak bu konuda bölgemize en büyük desteği sağlayacaktır. Buna inanıyoruz, kendisine görevinde başarılar diliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

1021 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3864
EURO 6,0874
BIST 89.824,60
ALTIN 214,5210

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle