RADYO-SU SPOR PROGRAMINDA İBRAHİM ACAR’DAN

   ASKF CAMİASINA  UMUT VERİCİ MESAJLAR

 

“…GÜÇLÜ BİR MUHALEFETE SAHİP OLMAMIZ BENİ MEMNUN EDİYOR. PAYLAŞIMCI VE YAPICI BİR ANLAYIŞLA EL ELE VEREREK ASKF CAMİASINI ÖRNEK BİR SPOR KURULUŞU HALİNE GETİRMEK AMACINDAYIZ…”

“…SPORUN EDİRNE’DEKİ ÜST DÜZEY AMİRLERİNİ,VALİ,BELEDİYE BAŞKANI VE GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET EDEREK ONLARA AKTARDIK. SORUNLARIMIZA YAKLAŞIMLARI BİZE BÜYÜK MORAL VE ÇALIŞMA GÜCÜ VERDİ…”

“…EN BÜYÜK VE ANLAMLI PROJEMİZ TÜM ASKF VE SPOR CAMİASINI, KULÜP TEMSİLCİLERİNİ,SPORU SEVENLERİ VE SPOR BİRİMLERİNİ BİR ARAYA GETİREREK BİRLİKTE OLMALARINI SAĞLAYACAK MODERN BİR TESİSİMİZ İÇİN YAKINDA DÜĞMEYE BASIP BU SEVİNCİ HEP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ…”

acar1

“…OLDUĞUM GİBİ GÖRÜNMEYE ÇALIŞAN BİR KİŞİ OLDUĞUM İÇİN, ÇABUK SİNİRLENDİĞİM, İSTEMEDEN KALP KIRGINLIĞINA NEDEN OLDUĞUM DOĞRUDUR. BU DURUMDAN BENDE MEMNUN DEĞİLİM. ASKF CAMİASININ SICAK VE YAPICI ATMOSFERİ İÇİNDE BİR KISIM HATALARIMIZIN DÜZELECEĞİ İNANCINDAYIM…”

 

Edirne Ajans Medya Grubu Radyo-su’da HAFTANIN SPOR PANAROMASI 2014-2015 sezonun açılış programına katılan ASKF’nin yeni başkanı İbrahim ACAR dobra dobra ve samimi konuşması ile gerçekten büyük beğeni kazanan açıklamaları ile olumlu mesajlar verdi.

acar2

Öncelikle ASKF camiasının çok geniş ve önemli spor kuruluşu olduğunu belirten Acar görevdeki ve muhalefetteki değerli spor adamları ile el ele vermeyi başardıkları taktirde örnek bir camia olacaklarını söyledi ve şöyle konuştu: “Tabiki gerek kongre öncesi çalışmalarımızda gerekse seçimler esnasında ve gerekse seçimlerden sonra seçim atmosferi içinde elimizde olmayan nedenlerle ufak tefek kırgınlıklarımız olmuş olabilir. Ama bize yakışan bunların üzerinde durmayıp karşılıklı paylaşım ve birbirimizi destekleme isteğine sahip olmamızdır. Ben bütün yönetim kurulu arkadaşlarıma bu duyguyu aşılıyorum ve tüm ASKF camiasının da buna göre hareket etmelerini arzu ediyorum. Özellikle Edirne’de sporun başarılı olmasında en büyük birimlerin liderleri olan valimiz Dursun Ali ŞAHİN’in, Belediye başkanımız Recep GÜRKAN’IN, Gençlik Hizmetleri İl Müdürümüz Serhat OCAK’ın kendilerini ziyaret ederek sorunlarımızı anlattığımızda bize gösterdikleri yaklaşım ve destekten sonra son derece umutlandığımızı ve büyük moral kazanarak çalışma isteğimizin daha cok arttığını belirtmek isterim.”

İbrahim ACAR’ın program esnasında zaman zaman heyecan ve sevinç duyarak deyindiği, ancak tam bir açıklama yapmaktan kaçındığı en önemli konu ise ASKF camiasına mutlaka kazandırmayı aklına koyduğu icraattır.  ASKF camiasının tüm mensuplarını kulüplerimizin başkanlarını ve ilgililerini, hatta üst düzey yöneticilerinin de bir araya gelmelerini sağlayacak modern bir tesistir. Onun isteğine uyarak bende detaylı açıklama yapmak istemiyorum. Ama bildiğim şu ki ,bu önemli icraat daha şimdiden gerçekleşme aşamasında. İnşallah yakında hep birlikte göreceğiz.

acar1

Bu arada İbrahim ACAR’ın programda bir öz eleştiri yaparak çabuk sinirlendiğini bu yüzden hiçte arzu etmediği halde kalp kırgınlığına neden olduğunu söylemesi altı çizilecek bir konudur. Bu konuda şöyle konuşuyor. “Ben kendimi zorlayarak başka şekillere girmek istemiyorum. Olduğum gibi görünmek istiyorum. Aldığım görevi en iyi şekilde yapabilmek için bütün dikkatimle çalışıyorum bu nedenle kalp kırgınlığı olabiliyorsa da ASKF camiasının sıcak ve yapıcı ortamında bu gibi ufak hataların karşılıklı olarak anlayışla karşılanması ve affedilmesi gerekecektir.” Saygılarımla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz