2009 yılında bu yana, Türk mutfağının özünden kopmadan hazırladığı yemekleri müşterilerine  kusursuz hizmet kalitesi ile sunan Ayçiçeği Restaurant yeni yerine taşındı.

Talatpaşa Cad. Gençlik Spor İl Müdürlüğü Karşısı Ayşekadın semtinde (ERASTA AVM yanı)  faaliyet gösteren Ayçiçeği Restaurant’ın yeni yerinin açılış törenine Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, STK ve Oda yöneticileri, İşadamı İsmail Kalkan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Çağrı Muştu ve vatandaşlar katıldı.

Açılış kurdelesini  Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, işyeri sahibi Ahmet Yiğit ve eşi Hasret Yiğit Eraslan, babaları Muhyettin Eraslan ve Mimar Tülin Kaşkavalcı, ile birlikte kestiler.

Ahmet Yiğit ve eşi Hasret Yiğit Eraslan ‘ın sahibi olduğu ve işletmeciliğini yaptığı Ayçiçeği Restaurant,  Talatpaşa Cad. Gençlik Spor İl Müdürlüğü Karşısındaki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Yeni yerinde müşterilerine hizmet vermeye başlayan Ayçiçeği Restaurant’ın iç tasarımı, mutfağı, geniş ve ferah mekanı müşterilerin ilgi odağı oldu.

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan İşyeri sahibi Ahmet Yiğit; “2009’dan bu yana bu yana Edirne halkına hizmet vermekteyiz. Bugün açılışını yaptığımız yeni yerimizle bundan sonra müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz. 55 personelimizle 24 saat hizmet vermekteyiz. 1200 m2’nin 450 m2’si mutfak olarak hizmet veriyor. Bugün açılışımıza gelen çelenk ve çiçek gönderen, telefon edip tebrik eden herkese çok teşekkür ederiz.”dedi.

Edirne’de özlenen bir mekanı müşterileriyle buluşturan ve geniş otoparka sahip olan Ayçiçeği Restaurant’ın, 3 katlı yeni yerinde bodrum katı tamamen mutfak olarak faaliyet gösteriyor. Kurulduğu günden bu yana Tecrübeli aşçı ve ustaları ile hizmet vermeye devam eden Ayçiçeği Restaurant’ın 2. Katı ise özel günler, toplantı, doğum günü, özel aile yemekleri için hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz