Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Bahar ve Şiir Safir’de

admin | 09 Mayıs 2018 | Eğitim A- A+

Eğitim Öğretim’ de 1. yılını tamamlayan Edirne Safir Koleji şiir gecesi ile göz doldurdu.

Edirne’mizde eğitim öğretim hayatına başladığı günden itibaren şehrimizin spor, kültür, sanat ihtiyaçlarına katkı sunan Safir Koleji baharın gelişi ile birlikte öğrencilerine ve velilerine duygu yüklü bir gece yaşattı.

Bahar ve Şiir gecesine konuk olarak katılan Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıdvan Canım, ‘Edirne Güzellemesi’ adlı şiiri ile salonda duygu dolu anlar yaşanmasına vesile oldu. Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Salih Koralp Güreşir ve Hasan Ali Rıza Güzel Sanatlar Lisesi müzik öğretmeni Bülent Örs şiir gecesine konuk olarak teşrif ettiler.

Program Ney dinletisi, Türk Halk Müziği koro seçkileri, keman dinletisi ve öğrencilerin okuduğu birbirinden güzel şiirler ile icra edildi.            Edirne Safir Koleji idarecileri programa konuk olarak katılan misafirlere hediye ve çiçek takdimiyle şiir dolu gece büyük bir coşku ile tamamlandı.

 

459 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,6804
EURO 5,4960
BIST 103.549,02
ALTIN 195,0500

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©