Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı makamında ziyaret eden Süloğlu GK Spor Kulübü Yönetimi Süloğlu Sporun atkısını hediye etti.

Geçtiğimiz sezon amatör kümeden 1. Amatör Lige yükselen Süloğlu GK Spor, yeni hazırladığı atkıları kurum ve kuruluşlar ile birlikte esnafa dağıtmaya devam ediyor.  Geçtiğimiz gün Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı makamında ziyaret eden Süloğlu GK Spor kulübü başkanı Göksel Tokmak, Yönetim kurulu üyeleri Eyüp Can Kurgun ve Mutlu Serbest Süloğlu Spor GK atkısı takdim ettiler. Ziyarette açıklama yapan başkan Ormankıran; ‘’  Süloğlu Spor ilçemizin tek takımı ve bizler bu takıma sahip çıkmakla mükellefiz. Her ne kadar zorluklarla mücadele de etsek, elimizin yettiği gücümüzün olduğu kadar destek olmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz sezon tüm Süloğluluların desteğiyle bir üst lige takımımızı çıkarttık. Bu sezonda da inşallah takımımızı yine yükselteceğiz. Bu güzel atkılar için teşekkür ediyorum. Biz de takımımızın atkılarını ulaşım araçlarımızın hepsine asacağız. Herşey daha iyi bir Süloğlu için’’ dedi.

Süloğlu GK Spor Kulübü Başkanı Göksel Tokmak’ta;’’ başkanımız Mehmet Ormankıran her zaman bizlere ve sporcularımıza destek oldukları için teşekkür ederim. Spor Kulübümüz başarılı bir şekilde mücadele ediyor. Hep birlikte yine şampiyon olacağız. Atkılarımızı da Süloğlu GK Sporu seven tüm taraftarlarımıza ulaştırıyoruz. Kaymakamlığımıza, Belediye Başkanlığımıza, İlçemiz Esnaflarına ve emeği geçen tüm Süloğlu Sporseverlerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz’’ dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz