Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mansur İriş şehrimizde üretim yapan, istihdam sağlayan kuruşların bürokratik engellerini kaldıracağız, belediye olarak gereken bütün kolaylıkları sağlayacağız, dedi.

Mansur İriş çalışmalarında üreten, yatırım yapan,  iş kapısı olan firmaların özellikle ekonomik krizin yaşandığı bu dönemde mutlaka desteklenmesi gerektiğini ifade etti. Ziyaretleri sırasında sanayi tesislerini ziyaret eden İriş, Şehrimizde üretim yapan tüm firmaların her konuda yardımcısı olacağız, diyerek üreticilerimizin Belediye ile ilgili işlemlerinin süratlice çözülmesi yanısıra, müteşebbislerimizin diğer kurumlarla olan sorunlarının aşılmasında da devreye girmek suretiyle şehrimize hizmet edeceğiz.  Aynı zamanda ihracat yapan firmalarımız ülke ekonomisine güç vermektedir. Bu firmaların şehrimizde daha büyük yatırım yapmaları demek daha çok insana iş imkânı demektir. Gençlerimizin başka şehirlere göç etmesine engel olacak bir üretim ve iş potansiyeli demektir.

Bu ve benzer firmaların sayısının arttırılması için onların önündeki engellerin kaldırılması gerekir. Üretime verilecek destek şehir ve ülke ekonomisine verilecek en büyük destektir. Yerli ve milli ekonomiye destek vermek en önemli vatan müdafaasıdır. Vatan, bayrak, millet sevgisinin göstergesidir. Saadet Partisi olarak güçlü ekonomi, güçlü Edirne ve güçlüTürkiye hedefleri doğrultusunda bütün gücümüzle çalışacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz