Hoşgeldiniz  

Beşiktaş Kulübü ürün satış mağazası törenle açıldı

admin | 18 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Beşiktaş Kulübü ürün satış mağazası törenle açıldı (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saraçlar Caddesinde Beşiktaş Futbol kulübü futbol takımı ürünlerinin pazarlandığı bir satış mağazası törenle açıldı.

Açılış törenine Beşiktaş Futbol Kulübü Başkanı Fikret Orman, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Etso Başkanı Recep Zıpkınkurt, Belediye ve il genel meclis üyeleri ve Beşiktaş kulübü taraftarları katıldı. Açılış töreninde söz alan Belediye Başkanı Gürkan, Edirne’de Türkiye’ye mal olan ve milyonlarca taraftarı bulunan güzide futbol kulüplerimiz Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray’ın ürünlerinin satıldığı bir işyerinin açılması bizim için çok önemlidir.

Beşiktaş Kulübü ürün satış mağazası törenle açıldı (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım gelmişti. Bu kez Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman geldi. Bugün Ayrıca Galatasaray kulübünden Abdurrahim Albayrak geldi. Ben Albayrağa burada Galatasaray’ın da bir ürün satış mağazası açmasını söyledim. Bu tür yerler ilimiz için zenginliktir. Bilindiği gibi üç büyük kulübü büyük yapan kendisi değil, üç takım birbirlerini büyük takım yapıyorlar. Birlikte büyük oluyorlar.

Beşiktaş Kulübü ürün satış mağazası törenle açıldı (7)

 

 

 

 

 

 

 

Bunlardan biri olmazsa bu büyüklükleri olmaz. Bunlar birbiri ile rekabet ederek büyüyorlar. Birbiri ile yarışıyorlar. Önemli olan bu yarışın centilmenlik kuralları içinde olmasıdır. Biz tüm kulüplerimizin Edirne’de bu tür yer açmasından mutluyuz. Fenerbahçe Kulübü Edirne’de tesis yapmak amacında yer arayışları son aşamaya geldi.

Beşiktaş Kulübü ürün satış mağazası törenle açıldı (4)

 

 

 

 

 

 

 

Bugün böyle bir görüşme olacak. Bu arada Fikret Orman ile de görüşüp Beşiktaş’ın da burada bir yer açmasını isteyeceğim. Bu bölgemize de sporun gelişmesi ve kulüplerin yerele değer vermesi açısından çok önemlidir. Çarşı gurubundan arkadaşım var. Buradaki görüntülerin kendisine ileteceğim. Bu tesisin Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Beşiktaş Kulübü ürün satış mağazası törenle açıldı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra söz alan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Belediye Başkanına teşekkür ederek başladığı konuşmasında burada Beşiktaş ürünleriyle hizmet vereceklerini belirterek, tesisin Edirnelilere hayırlı olmasını diledi. Beşiktaş taraftarları kulüp marşları eşliğinde açılış töreni süresince tezahürat yaparak takımlarına destek verdiler. Mağazanın açılışına  her yaşta taraftar katıldı. Mağazada Beşiktaş kulübünün çeşitli ürünleri pazarlanacak. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’a Ciğerci Bahri ve Arslanzade Arif Meriç hediye takdim ettiler.Açılışı yapılan Mağazanın Müdürlüğünü Mehmetcan Yolcu yapacak.


Beşiktaş Kulübü ürün satış mağazası törenle açıldı (2)



 

 

 

 

Beşiktaş Kulübü ürün satış mağazası törenle açıldı (1)

918 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle