Hoşgeldiniz  

Beykent Koleji’nin Gurur anı

admin | 15 Mayıs 2018 | BÖLGE, Eğitim, yaşam A- A+

Özel Edirne Beykent Fen Lisesi Öğrencisi Yağmur İŞBİLİR, “Eğitimde Kurumlar Arası Diyalog Ortaöğretim-Yüksek Öğretim İletişimi Sempozyumu”na konuşmacı olarak davet edildi.

Beykent Üniversitesi tarafından 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Ayazağa Yerleşkesinde düzenlenen “Eğitimde Kurumlar Arası Diyalog Ortaöğretim-Yüksek Öğretim İletişimi Sempozyumu”na Edirne Beykent Fen Lisesi 11. sınıf öğrencisi Yağmur İŞBİLİR, konuşmacı olarak davet edildi.

  Çok sayıda akademisyen ve öğretmenin katıldığı sempozyumun tek öğrenci konuşmacısı Yağmur İŞBİLİR, “Eğitim Sistemimizin Yetiştirdiği İnsan Modeli” konulu konuşmasında bir ortaöğretim öğrencisi olarak ‘’üniversiteye hazırlık’’ sisteminin onu nasıl etkilediğini, sınav kaygısı ile baş etmeye çalışırken sosyal yaşamını nasıl ertelemek durumunda kaldığını ve meslek seçiminin insan hayatını nasıl etkilediğiyle ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Konuşmasıyla dinleyenlerin beğenisini toplayan Yağmur İŞBİLİR’e katılımından dolayı sempozyum sonunda Beykent Üniversitesi tarafından teşekkür plaketi verildi.

538 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3243
EURO 6,0497
BIST 98.454,88
ALTIN 219,2784

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle