Hoşgeldiniz  

Biletçiler satış için emeklileri bekliyor

admin | 28 Aralık 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

BİLET SATICILARI EMEKLİLERİ BEKLİYOR (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Yılbaşı çekilişinde bu yıl en büyük ikramiye 55 milyon lira” Belki bana da çıkar” beklentisinde olan bilet alıcıları yılbaşında yapılacak çekiliş saatinde büyük ikramiyenin rüyası ile yatıp kalkıyor.

Milli Piyango Bileti satıcıları” Büyük ikramiye 55 milyon size de çıkabilir” çağrısı ile şehrin dört bir yöresinde biletlerini pazarlıyorlar.

Saraçlar Caddesinde Milli Piyango bileti satışı yapan Hasan Aydın ve Hasan Ergen bu yıl bilet satışlarının çok ağır gittiğini memur ve emeklilerin maaş almaları halinde bilet satışlarının artacağını umduğunu belirterek, “ Tek dileğimiz elimizdeki biletleri yılsonuna kadar tüketmek.  Böyle giderse biletlerimizin elimizde kalmasından korkuyoruz.  Halkımızın ekonomik sıkıntıları bizim bilet satışlarımızı da olumsuz etkiliyor” Dedi.

???????????????????????????????

 

 

 

 

 

 

 

 

PTT yanında uzun yıllardır milli piyango ve kazı kazan bilet satışı yapan Ahmet Yıldırım, vatandaşların çoğu kez bilinen kişilerden bilet almayı daha uygun gördüğünü, kendisinin bilet satışından memnun olduğunu ifade ederek; şu anda İstanbul Bahçekapı’da milli piyango biletlerinin tükendiği söyleniyor. Ben şahsen bilet satışından memnunum. Bilet alanlara da bol şanslar dileyerek satışlarımı sürdürüyorum. İnsanlarımız her yıl ikramiyenin kendisine çıkacağı umuduyla bütçesine göre bilet alıyor.

İnsanlarımız arasında bu bir gelenek haline gelmiş. Bizler de bu biletleri satarak evlerimizi geçindiriyoruz” dedi.

Milli piyango biletleri çeyrek bilet 12,5 lira yarım 25.00, tam bilet ise 50 liradan satılıyor.      

BİLET SATICILARI EMEKLİLERİ BEKLİYOR (7)

883 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,2814
EURO 5,9676
BIST 102.715
ALTIN 224,3274

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle