Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan Edirne Merkez’de yoğun kalabalıkla iktidar yürüyüşü yaptı. Erdin Bircan, “Soğuğa rağmen yoğun katılımla bir yürüyüş gerçekleştirdik. Edirne kararını vermiş. CHP dalga dalga iktidara yürüyor” dedi.
BİRCAN CHP dalga dalga iktidara yürüyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan Edirne’de Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene katılarak vatandaşlarla bayramlaştı.

Edirne’den Keşan’a geçen Bircan, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purcu ile birlikte Yeni Mescit ve Cumhuriyet Mahallelerine giderek, seçmenlerle buluştu. CHP’nin Aile Sigortasını anlatan Bircan, “CHP iktidarında sosyal yardımlar kesilmeyecek aksine iki katına çıkacak. Her hanenin geliri en az 720 lira olacak” diye konuştu. Özcan Purcu da, “Ben Roman bir milletvekili olarak aranızdan çıktım. Çadırda büyüdüm. Bu parti, Cumhuriyet Halk Partisi beni aldı milletvekili yaptı. Siz de kendi insanınızı desteklemelisiniz” diyerek mahallelilerden CHP’ye oy istedi. Mahalleliler, yoğun ilgi gösterdiği Purcu ve Bircan’a CHP’ye destek sözü verdi. Bircan “Ben 7 Haziran seçimlerinden sonra tam 4 kere mahallenize geldim. Her sorununuzda yanınızda oldum. 2 keredir de kendi insanınız Özcan Purcu arkadaşım geliyor” diyerek, mahallelinin her sorunlarında yanlarında olacağını söyledi.

BİRCAN CHP dalga dalga iktidara yürüyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Keşan’dan Edirne’ye geri dönen Erdin Bircan, Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Kutay Özköse, il genel ve belediye meclis üyeleri ve CHP örgütü ile iktidar yürüyüşü yaptı. Soğuk havaya rağmen yoğun kalabalık uzun bir kortejle Edirne’nin merkezini yürüdü. Erdin Bircan yürüyüşün iktidar yürüyüşü olduğunu belirterek, “Soğuğa rağmen yoğun katılımla bir yürüyüş gerçekleştirdik. Edirne kararını vermiş. Edirne’de 3-0 yapacak. CHP dalga dalga iktidara yürüyor” dedi.

BİRCAN CHP dalga dalga iktidara yürüyor (3)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz