Hoşgeldiniz  

Bölgenin en büyük Yerel Marketi ÖZ-AR Market 3. Şubesini açtı.

admin | 23 Şubat 2018 | BÖLGE, Eğitim, Genel, kültürel, Magazin, Sağlık, Siyaset, yaşam A- A+

Edirne’de yıllardır hizmet veren Bölgemizin yerel marketi ÖZ-AR Market şubelerine bir yenisini daha ekledi. Kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlarla müşterilerine sunan ÖZ-AR Market Edirne’nin yeni yerleşim yerine 3.ncü şubesini açtı. Rufat Mitrani’ye ait süpermarketlerin 3. Şubesi Abdi İpekçi Caddesi’nde Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katıldığı törenle açıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Gürkan; Edirne’de böylesine büyük bir yatırımın yapılmasından ve sağlanan istihdamdan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, Rufat Mitrani’yi Edirne’ye olan sevgisinden, Edirne’ye yaptığı yatırımlarından dolayı tebrik etti. Gürkan; “Edirne’mizin yerel market zincirlerinden ÖzarMarket’in 3’üncü şubesinin açılışını gerçekleştirdik. Hayırlı olmasını diliyor, ticaret ve iş ahlakıyla örnek alınan Mitrani Ailesi’ne ve ortaklarına kentimize yapmış oldukları bu değerli yatırım için teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Açılış töreni gerçekleştikten sonra,  Recep Gürkan ve Rufat Mitrani ve Önceki Dönem Edirne Ticaret Borsası Başkanı ve Yardımcı Peynirleri Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yardımcı, törene katılan müşterilerle birlikte Marketi gezdi. Recep Gürkan ile Mitrani yürüyen merdivenlerden üst kata çıkarak üst katta faaliyet gösteren mağazaları ziyaret etti.

Açılışa çiçek, çelenk gönderilmesini istemeyen Mitrani bunların yerine Mehmetçik Vakfına bağış yapılmasını istedi.

Merkezi Maarif Caddesinde bulunan Dilaverbey Mahallesi, Balık Pazarı Cad. Gürsözlü Pasajı No:55’te bulunan ÖZ-AR Marketin 2. Şubesi Fatih Mah. Veli Gürkan Cad. 71. Sok. 2 Edirne Merkez’de bulunuyor.

Gazetemize açıklama yapan  Mitrani; Açılışını yaptığımız 3. Şubemizde 3 gün boyunca 350 temel ihtiyaç ürünü işletme maliyeti alınmadan satılacak. Biz temel ihtiyaç ürünlerinde indirim yaptık. Edirne’ye yatırım yapmak bizim için büyük bir onur ve şereftir. Diğer süper marketlerde uygulanan tuzak ürünler bizde asla olmaz ve satılamaz. Bizi tercih eden değerli müşterilerimiz sayesinde bu yatırımları yaptık. Bizim için her şeyden önce Edirne geliyor. Ben Edirne aşığıyım.” dedi.

1972 yılından beri iş hayatında olan ve bünyesinde 150 aileye iş imkanı sağlayan ÖZ-AR Market sahibi Rufat Mitrani 3. Şube’ye 8 Milyon lira civarında yatırım yaparak  Edirne’de istihdama yönelik önemli bir imza atmış oldu. Balıklama, Final Pastanesi, Final Pastanesi gibi Edirne’nin tanınmış markalarını  müşterilerine sunan ÖZ-AR Market’te binlerce ürün satışı yapılmaktadır.

Adeta bir AVM’yi andıran ÖZAR Market’in 3. Şubesinini üst katına yürüyen merdivenlerle çıkılıyor. Marketin üst katında,  HELLO Pizza, Fesleğen Pizza Lahmacun Kebap Salonu, Final Pastanesi, Balıklama, Baykal Et, Çocuklar için oyun alanı bulunmakta.

2834 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3951
EURO 6,0924
BIST 89.785,60
ALTIN 214,0470

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle