EDİRNE TİCARET BORSASI (3)

 

 

 

 

 

 

 

Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2015 yılı Teknik Destek Programı kapsamında, Edirne Ticaret Borsası’nın Carpe Diem Gelişim Merkezi ile ortaklaşa düzenlediği “Etkili İletişim Teknikleri ile Hizmet Kalitesini Geliştirme Eğitimleri” devam ediyor. 10 Kasım 2015 tarihinde başlayan eğitim programı 27 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek ve Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk’ün katılımcı personeline düzenleyeceği diploma töreni ile son bulacak.

Eğitimde başlangıç olarak katılım sağlayan personele öncelikle kendi sağlıklarının ve streslerinin azaltılması için egzersizler sunularak, sağlıklı ve mutlu bir personelin kendine, çalıştığı iş yerine ve topluma çok daha faydalı işler yapabileceği konuları üzerinde duruluyor.

Eğitmen Özlenen Deniz Uzun  “Bir kurumu kurum yapan öncelikle insanın ta kendisidir. Kişilerin iyilik hali de kötü olma halleri de kurumların ortak sinerjisine birebir yansımaktadır. Öncelikli olarak kurumsal gelişimde çalışanların kendisini yaşamda ve iş yerlerinde güvende hissetmelerine ve kendi değerlerini keşfetmelerine bu eğitim ile destek sunulacaktır” dedi.

EDİRNE TİCARET BORSASI (1)

 

 

 

 

 

 

 

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk; “Trakya Kalkınma Ajansı’na sunmuş olduğumuz proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim programında, etkili iletişim nasıl kurulur ve hangi davranışlarımız etkili iletişim olarak tanımlanabilir konuları kapsamlı olarak el alınıyor. Doğru ve etkili iletişim, personelimizin birbiriyle uyum içinde çalışarak, müşterimiz olarak nitelendirdiğimiz üyelerimize ve üreticilerimize daha iyi hizmet vermesini sağlayacak ve Borsamızın hizmet kalitesini arttıracaktır.” dedi.

Edirne Ticaret Borsası’nın muhtelif kadrolarında çalışan 21 personele, 6 gün süreyle toplam 42 saat olarak verilecek; İletişim, İnsan İlişkileri, Empati, Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi ve Stres Yönetimi konularını kapsayan eğitim programıyla, sunulan hizmetlerin kalitesini artırmak hedefleniyor.EDİRNE TİCARET BORSASI (2)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz