“Bu gün; dünün ürünü, yarının tohumudur
Bitmeyen koşuda yüreğini, samimiyetini, dostluğunu, fedakarlığını ortaya koyan tüm dostlara teşekkürü borç biliriz.
Omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun bilinci ile Edirne’de yayıncılık anlayışını hak ettiği yere getirmek, Türkiye’nin büyük geleceğinde hakkı, hukuku, adaleti, temiz ve doğru bilgiyi kitlelere yaymak/ulaştırmak şiarımız olacaktır.

EDİRNEAJANS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dün olduğu gibi yarın da adaletten ayrılmadan, tüm renkleri kucaklayıp, farklılıkları koruyarak, gazetecilik mesleğinin onurunu koruyup güzel bir geleceğe taşımak boynumuzun borcudur.”

edirneajans-gazetesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009 yılında kurduğumuz Edirne Ajans, yazılı ve sesli basında bugün emin adımlarla  ilerlemeye devam ediyor…

Geriye baktığımızda 5.yılı geride ne de çabuk bırakmışız farkında bile olmadan… Öncelikle bugüne kadar bizimle beraber çalışan değerli basın mensubu çalışma arkadaşlarımıza, özverili çalışmalarıyla Edirne Ajans Medya Grubunu bu günlere getirdikleri için teşekkür ediyorum.

 

necmi engin

 

 

 

 

 

 

Edirne Ajans Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necmi ENGİN Konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “2009 yılında kurduğumuz Edirne Ajans Basın ve Yayıncılık Hizmetleri LTD.ŞTİ. ilk olarak yerel bir radyo istasyonunun işletmesini 3 yıl kadar sürdürdü.

edirneajans

 

 

 

 

 

 

 

 

“EDİRNE AJANS GAZTESİ ve Matbaa Tesisimizi Kurduk”

Bu süreç içersinde yeni yatırımlar için arayış içinde olan şirketimiz, tarihler 8 Mart 2010’u gösterdiğinde en anlamlı gün olan 8 Mart Dünya Kadınlar gününde günlük yayın yapan Edirne AJANS Gazetesini ve Kendi Matbaa Tesislerini faaliyete geçirerek yazılı basında ve Matbaacılık sektöründe önemli bir adım atmış oldu.
   “İnternet Haberciliğine Büyük Önem verdik”

Bunun yanında internet haberciliğine de önem veren Şirketimiz, aynı dönemde www.edirneajans.com Haber sitesini yayın hayatına geçirmiştir. Yine www.edirneajans.com internet sitemizde, Edirne Ajans Gazetesi’nin tüm sayfalarını aslına uygun bir şekilde her gün düzenli olarak okurlarımızla paylaşmayı kendimize görev edindik. Bugün Türkiye Genelinde ki en çok tıklanan web siteleri arasında ilk 30.000 içinde yer alan www.edirneajans.com ‘un takip edilme başarısı şirketimizin gurur kaynağı olmuştur.

 

“Edirne’nin en Köklü kuruluşu olan, RADYO SU A.Ş.’yi bünyemize Kattık”

 

Edirne’de basın sektöründe sürekli yeni yatırımlar peşinde koşan Edirne Ajans Medya Grubu, 26 Eylül 2010 yılında da Edirne’nin köklü kuruluşu olan RADYOSU A.Ş.’yi tüm hakları ile birlikte bünyemize katarak, Edirne’de hem yazılı hem de sesli basında emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.

Edirne Ajans Medya Grubu bünyesine katılan  ve  92,2 MHZ frekansından yayın yapan RADYO SU’nun yayın formatına görüntülü yayın yapma özelliğini de ekleyerek Edirne’de internet üzerinden görüntülü yayın yapan ilk ve tek  radyo istasyonu olduk.

 

 

“A’dan Z’ye Tüm Matbaa işleri Edirne Ajans Matbaası’nda”

 

Bünyemizde yer alan EDİRNE AJANS MATBAASI’na da sürekli ihtiyaç duyulan ekipmanları ilave eden şirketimiz bugün  kendi tesislerinde Tüm Matbaa işlerini yapmaktadır. Kaşe yapımı, Broşür Basımı, Takvim Baskısı, İmsakiye, Kartvizit, Magnet, Çıkartma, Davetiye, Promosyon ürünleri, Karton Çanta yapımı, Menü basımı, Grafik Tasarım desteği gibi birçok hizmeti müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca bünyemize kattığımız Konica C280 DİJİTAL ÇIKTI makinemizle de acil yapılması gereken baskı işlerini müşterilerimize en hızlı şekilde sunmaya devam ediyoruz.

dergi-kapakkırkpınar

 

 

 

 

 

 

 

“SPOR etkinliklerini dikkatle takip ediyoruz”

 

Edirne’nin spor merkezi olması ve sportif branşlarda elde ettiği başarıları dikkatle takip eden spor servisimizin haberleri hem gazetemizde hem de www.edirnedespor.com SPOR sitemizde

yayınlanarak spor severlerimizle paylaşılmaya devam etmektedir. Yine sportif etkinlikleri yayınladığımız “SPOR CENNETİ EDİRNE” dergi yayınlarımızla da okurlarıma iletmeyi kendimize görev saydık.

 

  “DERGİ Yayınlarımızla SES Getirmeye devam ettik”

Dergi yayıncılığına da büyük önem veren şirketimiz, bugüne kadar yayınladığı SPOR CENNETİ EDİRNE 1-2-3-4, Kırkpınar ÖZEL, 23 Nisan, Okul Başlıyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, İlçelerimizi Tanıyalım v.b. dergilerle de okurlarımızın büyük takdirini topladık.

 

 

 “Televizyon Kanalını açmak EN BÜYÜK HEDEFİMİZ”

RTÜK tarafından Tüm illere (Radyo istasyonu olan Kuruluşlara) hak tanınan ve resmi olarak tüm başvuru işlemlerini tamamladığımız, Edirne’nin Yeni Televizyonu olan AJANS TV ile ilgili teknik çalışmalarımız devam etmektedir. Yayına geçtiğimiz gün Edirne’de Televizyon yayıncılığına da farklı bir yön vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.

milliyet kapak

 

 

 

 

 

 

 

 

MİLLİYET  GAZETESİ TRAKYA EKİ TEMSİLCİLİĞİ

 

2014 yılının ilk çeyreğinde Milliyet Gazetesi’nden gelen teklif doğrultusunda MİLLİYET  GAZETESİ’nin Trakya ekinin temsilciliğini alan şirketimiz bölgede olup biten tüm olayları Ulusal bir gazetede  yayınlatarak Bölgemizin ULUSAL Basında  sesi olmuştur.

 

 

TOPLU SMS  SİSTEMİ..

Yeni yatırımlarla sürekli kendini yenilemeyi ilke edinen şirketimiz yine 2014 yılı Haziran ayında TOPLU SMS GÖNDERİM Bayiliği anlaşmasını yaparak, KENDİ FİRMA, YA DA KURUM ADIYLA ÜYELERİNE SMS göndermek isteyen firma ve kurumlara en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

 

 

 

 “Edirne AJANS Medya Grubu 600 m2’lik YENİ yerinde”

 

Tüm yayın organlarımızı bir araya toplamak ve Yeni faaliyete geçecek olan Televizyon kanalımız ve Medya grubuna yakışan ÖRNEK BİR YER için, 1.küçük sanayi sitesi Sosyal Tesisleri üzerinde bulunan 1. ve 2. Katı şirketimiz adına kiralamış bulunmaktayız. Edirne’nin merkezinde, E-5 yolu üzerinde bulunan yeni binamıza, bütün yayın organlarımızı taşıdık.

 EDİRNE AJANS MARKASINI TESCİLLEDİ (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARKAMIZI   “EDİRNEAJANS” TESCİLLEDİK.

 

       Önce Gazete ve Matbaa, sonra Bölgesel Radyo ile saymakla bitmeyen birçok yatırımı gerçekleştiren EDİRNEAJANS kurumsallaşma yolunda da büyük mesafe kat ederek  Markasını Tescilledi.

Yeniliklerin öncüsü olmaya devam eden Şirketimiz 31.03.2014 tarihinde TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ’ne müracaat ederek “EDİRNEAJANS”  adını tescil etme talebinde bulunmuştur. Yapılan incelemeler sonucunda  “EDİRNEAJANS” adının tesciline karar verilmiş ve ilgili belge ve dökumanlar tarafımıza gönderilmiştir. Bu gurur verici başarı İlimizin ve bizi seven değerli büyüklerimizin gururudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz