Hoşgeldiniz  

CEREN ile OLGU çiftinin Mutlu Günü

admin | 08 Temmuz 2018 | BÖLGE, Genel, Magazin, yaşam A- A+

Ferhan ve Sinan Uyanıktır çiftinin kızı, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti 26. Dönem Edirne Milletvekili Rafet Sezen’in yeğeni Ceren ile DSP Kurultay Delegesi Sami ve Aysel Çakırlar çiftinin oğlu Olgu, Ağa köşkü’nde düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi.

Düğün Törenine AK Parti Edirne 26.Dönem Milletvekili ve Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen, Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Endüstri Mühendisi Özgür Cengiz,  STK ve Oda Temsilcileri, Gelin ve damadın mesai arkadaşları, eş, dost ve yakınları katıldı. Ceren ve Olgu çifti, aileleri ile birlikte davetlileri tek tek karşılayıp hoşladı.

1000’e yakın davetlinin katıldığı düğün töreninde  Ağa köşkü’nün büyüleyici salonu ve düğün törenine katılan misafirlere sunulan hizmet anlayışı davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Davetlilerin alkışlarıyla sahneye gelen Ceren ve Olgu çifti gecenin açılış dansını yaptı. Ardından gelin ve damadın nikah töreni gerçekleşti. Nikah şahidi olarak Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen’in de hazır bulunduğu gecede Ceren ve Olgu çifti salonu dolduran davetliler huzurunda, Edirne Belediyesi Nikah Memuruna, ömür boyu mutluluk ve yaşam için birbirlerine  “EVET” dedi.

 

Nikah töreninden sonra aile takısı gerçekleşti. Daha sonra Düğün pastası kesilip davetlilere ikram edildi. Ardından gelin ve damat davetlilerle birlikte sahnede müzik eşliğinde oynadı.  Unutulmaz anların yaşandığı gecede Gelin ve Damada, aileleri ile birlikte amcaları ve dedesi de sahnede eşlik etti.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden Düğün töreninde Ceren ve Olgu çifti ile davetliler unutulmaz bir gece yaşadı. Edirne Ajans ailesi olarak genç çiftimizi tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

2552 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,2814
EURO 5,9676
BIST 102.715
ALTIN 224,3274

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle