Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

ÇETİN Hukuk Bürosu açıldı

admin | 04 Aralık 2017 | BÖLGE, Eğitim, Genel, kültürel, Magazin, Siyaset, yaşam

Kırkpınar Ağası ve  işadamı Ahmet Çetin’in Oğlu avukat Sabri İnanç Çetin’in hukuk bürosu törenle açıldı.
Sabri İnanç Çetin’in hukuk bürosunun açılışı dolayısıyla tören yapıldı. Yaşar Atlı Plaza’daki hukuk bürosunun açılışına Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’nin değerli protokolu , Çetin ailesinin değerli büyükleri, arkadaşları ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Av. Sabri İnaç Çetin misafirlere teşekkür ederek sözlerine başlarken “Görevimi en adil şekilde ircaa etmek için kurmuş olduğum bu büronun açılışında hepinizi görmekten onur duyduğumu bilmenizi isterim. Görevimi bu mesleğin verdiği yükümlülük ve sorumlulukla en iyi şekilde icraa edeceğimi kendime görev arz ettiğimi bilmenizi isterim. Bu günlere gelmemde eğitim öğretim ve iş hayatımda sürekli yanımda olan anneme, babama teşekkür ederim “ dedi.
Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin ,Belediye başkanı Recep Gürkan ve Edirne’nin değerli  protokolu ve Çetin ailesinin büyükleri  tarafından hukuk bürosunun açılış kurdelesi kesildi.

361 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©