Hoşgeldiniz  

CHP Edirne Milletvekili Adayı Yakup Atalay Çalışmalarına devam ediyor

admin | 12 Haziran 2018 | BÖLGE, ekonomi, Genel, Siyaset, yaşam A- A+

Yaklaşan 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren CHP Edirne Milletvekili Adayı Yakup Atalay ilçe Başkanı Özlem Becan ve İlçe Örgütü ile köy ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaret ettiği köylerde büyük bir ilgi ve sempatiyle karşılanan Atalay dün akşam da Uzunköprü’nün Yağmurca, Karabürçek ve Elmalı Köylerindeydi.

Konuşmasında AKP iktidarının uygulamaları ile çiftçilerin borçlandırıldığını, üretimden  uzaklaştırıldığını ve adeta  Tarım ve hayvancılığın bitirildiğini söyleyerek; CHP İktidarında Çiftçinin üretimde kullandığı mazotu  3 (üç)TL den vereceğiz dedi.

Atalay Türkiye’yi tarımda ithalatçı olmaktan çıkarıp, ihracatçı hale getireceklerini ve Tarım Kanunu’nun 21. Maddesi’ni uygulayacaklarını söyleyerek Gayri Safi Yurt İşi Hasılanın % 1’i kadar vereceğimiz tarım desteklerini iki katına çıkaracaklarını vurguladı.

Tarımsal üretimde kullanılan tohum, gübre ve tarım ilacı gibi girdilerin vergilerini düşürerek, maliyetleri aşağıya çekeceklerinin de sözünü veren Atalay “Çiftçinin yüzünü yeniden hep birlikte güldüreceğiz.” dedi.

24 Haziran’da Edirne’de 4-0 yaparak Parlamentoda çoğunluğu sağlayacaklarını belirten Yakup Atalay, Muharrem İnce’yi de hepimizin Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz dedi.

 

470 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3719
EURO 6,1016
BIST 89.961,91
ALTIN 215,2009

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle