Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Mazbatayı aldı.

admin | 11 Ocak 2018 | BÖLGE, Genel, kültürel, Magazin, Siyaset, SPOR, yaşam A- A+

06 Ocak 2018 tarihinde ETSO Konferans salonunda gerçekleşen CHP İl Başkanlığı kongresinde delegelerin büyük desteğini alarak CHP İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Fevzi Pekcanlı mazbatasını aldı.

Buradaki törene, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, CHP Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, CHP önceki dönem Merkez İlçe Başkanı Fevziye Kirezci, İl Yönetimi, İlçe Yönetimi, Kadın Kolları,İl Genel Meclis Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Parti üyeleri katıldı.

Mazbatanın önemi olmadığını, CHP’yi birlik ve beraberlik içinde iktidara götürmenin önemli olduğuna vurgu yapan Pekcanlı; “Çok değerli partili arkadaşlarım, Yönetim kurulu, disiplin kurulu, gençlik kolları, kadın kolları arkadaşlarım ve partimizin çeşitli kurumlarında seçilmiş organlarıyla beraber mazbatamızı almaya geldik. Bundan sonra işimize bakacağız. Hedefimiz ve bütün amacımız 2019 yılında olası 3 seçimde de partimizi galip çıkarmak olacaktır. Biz bugün mazbata alarak bir usulü yerine getirdik. Aslında önemli olan birlik ve beraberlik içinde  partimizi iktidara götürmek. Bütün gelen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

Daha sonra  Pekcanlı ve beraberindekiler Edirne Adliye Sarayı önünde günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

280 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7756
EURO 4,6392
BIST $11.793
ALTIN 162,3642

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©