Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, partisinin Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan öncülüğünde başlatılan ‘7 ayda 7 bölge’ çalışmalarının Edirne’de de tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
Gegeoğlu, partisinin ilçe kadın kolları başkanları ve partili kadınlarla birlikte parti binasında bir basın toplantısı düzenledi. Seçimlerde kadınlar ile sandığı bir araya getirecek bir çalışmayı en etkin biçimde gerçekleştirmek istediklerini belirterek, ”Gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.
Hedeflerinin seçimlerden kadınlar ile sandığı bir araya getirecek bir çalışmayı etkin bir biçimde gerçekleştirmek olduğunu ifade eden Gegegoğlu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
”Yaşadığımız tüm olumsuzluklara karşı umudu, inancı ve güveni örgütlemek birincil görevimizdir. Ülkemizin Bugün  her şeyden çok birliğe, bütünlüğe ve sevgiye ihtiyacı var. Daha mutlu, daha huzurlu bir hayat için tek ses, tek güç, tek yürek olmaya ihtiyacı var. Bu güç, Anadolu’nun ve Trakya’nın kadınlarından gelecek. Gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız.’ Bu çalışmamızı 15 Kasım 2012 günü Saat 11.00 ‘de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yoldan yürümekte onur duyan CHP’nin tüm  İl  ve ilçe kadın kolu  başkanları ve partili kadınlarımız ile  bugün tüm yurtta başlattık.  Kadınlarımızın çalışmaları yedi coğrafi bölgemizde 7 ay süre ile devam edecektir. Sol açık,yol açık. Haydi kadınlar barış, bolluk, bereket için Siyasete” dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz