Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Melahat Hulusi DATENİN Sevgi Evleri Sitesi Müdürlüğü bünyesinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımıza yönelik 2018-2018 Eğitim Öğretim yılının başlaması sebebi ile Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yaylı Çalgılar Anasanat Dalı Öğretim Görevlileri; Bahar HOŞÇAN, Gülce Sevi PAR, Leyla OSMANZADE ERKİN ve Sibel SOYDAN GÖKSEL tarafından Müzik Şöleni düzenlendi.

Farklı meslek gruplarından toplumda yer etmiş belirli kişilerin rol-model olarak tanıtıldığı kendi mesleği ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduğu rol-model çalışması kapsamında çocuklara mesleki bilgiler verildi. Yaylı enstrümanlar tanıtıldı. Konu ile ilgili çocukların soruları cevaplandırıldı.

Sevgi Evleri Sitesi Etkinlik Salonunda düzenlenen şölene ve rol-model etkinliğine; Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, İl Müdür Yardımcısı Sebahattin BİLGİÇ, Edirne Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet POLAT, Melahat Hulusi DATENİN Sevgi Evleri Sitesi Müdürü Salih Sinan KAPLAN ile birlikte bakım personelinin gözetiminde Çocuklarımız katılım sağladı.

Dünya klasikleri arasında yer alan müziklerin ele alındığı şölende, çocuklarımız keyifli vakitler geçirdi.

Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ; “2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı başında düzenlenen müzik şöleni ve rol-model etkinliği kapsamında, Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yayılı Çalgılar Anasanat Dalına, Öğretim Görevlileriyle birlikte emeği geçen herkese şükranlarını sunarak, programa katılım sağlayan ve eşsiz bir müzik şöleni sunan grup üyelerine teşekkür belgelerini takdim etti.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz