Hoşgeldiniz  

DENİZBANK Lalapaşa şubesi açıldı

admin | 02 Ağustos 2018 | BÖLGE, Genel, yaşam A- A+

Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmetlerinde farklılaşan Deniz Bank’ın Edirne Lalapaşa şubesi faaliyete geçti. Açılış törenine ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETSO Meclis Başkanı Emre Alp, Lalapaşa Kaymakamı Şenol Öztürk, Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah, S.S. 188 Sayılı Edirne Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Şafak Kırbiç, EDSYB Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Taşkın, Rami Dademir, AK Parti Lalapaşa İlçe Başkanı İsmail Arslan, Eski İl Genel meclis Üyesi Sedat Zobar, DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak,DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik ile tarımsal oda birlik, kooperatif başkanları, STK ve Oda temsilcileri ile birlikte Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. 

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile Türkiye’nin öncü ve lider tarım bankası olan DenizBank; İsmail Bilen kaptanlığında Lalapaşa şubesi ile müşterilerinin hayatını her alanda kolaylaştırmaya devam edecek.

DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, yaptığı konuşmada; “2002 yılında Tarım Bankacılığı Bölümü’nü kurarak tüm kaynaklarımızla sektöre yoğunlaşma imkânı bulduğumuz günden bu yana, ihtiyaç duyduğu her an, her yerde üreticimizin yanında olmak vizyonuyla çalışıyor; onlarla aramızdaki bağı bankacı müşteri ilişkisinden öteye taşımayı hedefliyoruz. Türk tarımının verimliliğini artırması, sektörün gelişmesi ve güçlenmesi için bu alandaki faaliyetlerimizi sosyal sorumluluğumuz olarak ele alıyor; başta Üretici Kart olmak üzere tüm ürün ve hizmetlerimiz ile çiftçimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak hayatlarını kolaylaştırmak üzere faaliyetlerimize devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de aynı sorumluluk ve inanç ile üreticimiz ve sektörümüz için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Deniz Bank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik ise; “Deniz Bank olarak ülkemize katkı sunmak için çalışmalarımıza 81 ilimizde var gücümüzle devam ediyoruz. Bu amaçla çıktığımız yolda tarım bankacılığının yanı sıra emekli, bireysel, KOBİ ve esnafımıza tüm bankacılık hizmetlerini sunacak Lalapaşa şubemizle her zaman halkımızın yanında yer alacak; onların hayatlarına gerek finansal gerekse toplumsal anlamda değer katmak için çalışacağız. Şubemizin Lalapaşa halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Lalapaşa Kaymakamı Şenol Öztürk te yaptığı konuşmada; “Denizbank’ın ilçemize gelmiş olmasından duyduğumuzu memnuniyeti ifade etmek istiyoruz. Denizbank hem ülkemizde hem de Lalapaşa’da önemli bir katma değer yaratacaktır. Bankacılık hizmetinin kalitesini de muhakkak arttıracaktır. Müşterilerinin de ayağına gelmiş olması önemlidir. Bu anlamda Banka yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Buda onların işlerine vermiş olduğu ehemmiyeti  ortaya çıkarıyor. Bizlerde burada elimizden geldiği kadar he şekilde ev sahipliği yapmaya çalışacağız. Bir eksikleri ve bir arzuları olduğu zaman Belediyemizle birlikte elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah yaptığı konuşmada; “Lalapaşa ilçemizin ilk özel bankası olması nedeniyle Denibank’ı kutluyorum. Lalapaşa ilçemizdeki diğer bankamızla birlikte rekabet ortamı halkımız lehine olacaktır. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı konuşmada; Denizbank’ın Lalapaşa’ya yaptığı bu yatırımı çok değerli buluyorum. Çiftçimiz ve halkımızı adına daha güzel gelişmeler olacaktır. Hayırlı uğurlu olsun”

Konuşmaların ardından açılış kurdelası kesildi. Törene katılan davetliler ve protokol mensupları şube içini gezerek yöneticilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 751 şubesi ile 14 binin üzerinde çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra beş yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, altı yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBankMoscow ise uluslararası iştirakleridir.

1369 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle