Hoşgeldiniz  

Edirne ASPİM Şehit Aileleri ve Gaziler ile bir arada

admin | 16 Temmuz 2018 | BÖLGE, Genel, yaşam A- A+

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kapsamında Şehit Aileleri ve Gaziler ile Bir Araya gelinildi.     Edirne’de “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında, Edirne Valisi Günay ÖZDEMİR, Garnizon Komutanı Salim AFGÜN, İl Jandarma Komutanı Alpaslan DOĞAN, İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT, Trakya Üniversitesi Rektörü Erhan  TABAKOĞLU, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Sebahattin BİLGİÇ, İl Müftüsü Emrullah ÜZÜM, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Zekeriya BAYRAK, İl Kültür Müdürü Ahmet HACIOĞLU, başta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluş müdürü, Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk ÇİFÇİ, Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi Başkanı Ahmet İSMAİLOĞLU, Edirne ilimizde ikamet eden Şehit Ailelerimiz, Gazilerimiz ve Yakınlarının katılım sağladığı 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programında özel bir işletmede akşam yemeği programında bir araya geldik.

Düzenlenen programda Edirne Valisi Günay ÖZDEMİR,  Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Sebahattin BİLGİÇ Şehit Aileleri ve Gaziler ile yakından ilgilenerek sohbet etti.

15 Temmuz ile aynı haftaya denk gelen Edirne Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri vesilesi ile Edirne ilinde olan; Kırkpınar Ağası Seyfettin SELİM, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa AYDIN, Bulgaristan’ın Razgrad Valisi Günay HÜSMEN’de düzenlenen programda Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin yanında oldu.

Birlik ve Beraberlik mesajlarının yinelendiği programda, Edirne Selimiye Camii İmam Hatibi Alpcan ÇELİK tarafından; aşırlar okundu. Başta Şehitlerimizin ruhuna olmak üzere, bütün Müslümanlara dualar edildi.

575 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle