Hoşgeldiniz  

Edirne Belediyesi ikincilik kürsüsünde

admin | 05 Nisan 2018 | SPOR, yaşam A- A+

Edirne Belediyesi Güreş Takımı; Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde takım halinde ikincilik elde etti.

Edirne’de düzenlenen Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde ; Edirne Belediyesi Güreş takımı ikincilik elde etti. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’ne bağlı Aliço Pehlivanlık Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen seçmelerde Edirne Belediyesi Güreş Takımı’ndan; Metin Yıldızlaşı (52 kg) birincilik madalyasını göğüslerken, 2.lik kürsüsünü Caner Yaykın (48 kg) ve Arda Batı (44 kg) paylaştı. Doğuş Bunarbaş (62) ise 3.lük kürsüsünün sahibi oldu.

Edirne Belediyesi Güreş Antrenörü Talat Çelik yaptığı açıklamada Minikler Kategorisi Minder Güreşi  Edirne İl Birinciği Seçmeleri’nde takım halinde ikincilik elde ettiklerini belirterek, gerçekleştirecekleri müsabakalarda başarı elde etmeye devam edeceklerini belirtti. Çelik; “ Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde Edirne Belediyesi Güreş Takımı olarak 2.’lik kürsüsünün sahibi olduk.  Bizim bu başarıyı elde etmemizde bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Bizim bu başarımızda en büyük destek Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ındır. Başkanımıza bize olan desteği ve güveni için teşekkür ediyoruz. Biz de Edirne Belediyesi Güreş Takımı olarak hem Edirne’nin hem de belediyemizin adını daha fazla duyurmak için büyük bir istek ve azimle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

347 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3431
EURO 6,0958
BIST 95.411,49
ALTIN 222,2206

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle