Hoşgeldiniz  

Edirne Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yüksel Erdin’den Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na ziyaret

admin | 05 Kasım 2018 | BÖLGE, Genel, yaşam A- A+

54.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Yüksel Erdin, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu makamında ziyaret etti. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun, Tuğgeneral Yüksel Erdin’e yeni görevinde başarılar dilemek için gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinin ardından, Trakya Üniversitesi Rektörlüğü’ne iade-i ziyarette bulunan Tuğgeneral Yüksel Erdin, ziyaret kapsamında Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ile bir araya gelerek teşekkürlerini iletti. Ziyarette, Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu ve Prof. Dr. Cem Uzun da hazır bulundu.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu ile Prof. Dr. Cem Uzun, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, yeni görevinde Edirne Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yüksel Erdin’e başarılar diledi.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Personel Başkanlığı’nda görev yapan ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Yüksek Askeri Şurası’nda albaylıktan tuğgeneralliğe yükselen Yüksel Erdin, Edirne’de Ağustos 2018’den bu yana, 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı olarak görev yapıyor.

 

 

340 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle