Hoşgeldiniz  

Edirne MHP Teşkilatları Lider Devlet Bahçeli’nin emrinde, Türk Milletine hizmet içindedir

admin | 07 Ağustos 2018 | BÖLGE, Genel, Siyaset, yaşam A- A+

MHP İl Başkanı Av. Süleyman Ferhatoğlu yaptığı açıklamada; “Cumartesi günü MHP Genel Merkezini ve Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi, Edirne MHP İl Yönetimi ile birlikte Makamında ziyaret etmiş olup, makamında bizlere siyasi içeriği önemli olan memleket mesellerini anlatmış oldu.

Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomi, dış politika, terör gibi önemli konularda bizleri aydınlatan ve bilgilendiren Sayın Genel Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Ülke mesellerine bu kadar duyarlı olan, bu kadar ileriyi gören ve bu kadar yakın takip eden bir Liderimiz olduğu için çok şanslı olduğumuzu ifade etmek isterim.

Sayın Genel Başkanımız, 24 Haziran seçimlerinin önemini uzun uzun anlatan, özellikle Trakya ve Ege bölgelerinde MHP’in almış oldu neticelerinin çok düşündürücü olduğunu ve bundan sonra bu bölgelere gereken hassasiyetin gösterileceğini bizlere ifade etmiştir. Ziyaretimizden çok memnun olduğu, bu tip ziyaretlerin sık sık olmasını her zaman beklediğini ifade eden Genel Başkanımızın bu yakın ilgisi biz teşkilat mensuplarını memnun etmiş olup, morel değerlerimiz yükselmiştir. İstanbul Milletvekli, Genel Başkan Yardımcısı Sayın İzzet Ulvi Yönter’i de heyet olarak makamında ziyaret etmiş olup, heyetimize göstermiş olduğu yakın ilgiye, alakaya ve ikramlarına çok teşekkür ederiz. Heyetimiz Başbuğumuzun kabrini ziyaret ederek dualarımızı okuduk, ruhuna ediye ettik. Ülkücüler, Bilge Liderinin emrinde, Türk milletine hizmet içindedir. Ülkücüler, namuslu insanlardır. Onuru ve gururu ile yaşayan, şeref ile inançlarını savunanlardır. Ülkücüler, ömürleri boyunca hep dik dururlar. Zalime ve zulme boyun eğdikleri hiç görülmemiştir. Hakkı ve hakikati savunmaktan asla vazgeçmezler. Ülkücülükte, yalana ve iftiraya yer yoktur!

Fitne ve fesat saçmak isteyenler asla ve asla Ülkücü değildir, hiç olmamıştır. Yiğitlik, er meydanında belli olur. Zor süreçlerden geçtiğimiz dönemlerde, yok etme senaryolarının yağmur gibi üzerimize yağdığı zamanlarda; köşesine çekilen, yanlışa sapan, kaçan, satan, utanan, inkar eden, uzak duranlar da asla Ülkücü değildir, hiç olmamıştır, olmayacaktır!” Dedi.

470 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle