Hoşgeldiniz  

Edirne Şoförler Odasının Yeni Başkanı Belli Oldu

admin | 25 Şubat 2018 | BÖLGE, Eğitim, Genel, kültürel, Magazin, Sağlık, Siyaset, yaşam A- A+

Muavinlikten Başkanlığa, Edirne Şoförler Odasının Yeni Başkanı Belli Oldu.

Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası 30. Olağan Genel Kurulu 25 Şubat 2018 Cumartesi günü gerçekleşti. İki adayın yarıştığı seçimi Mavi Liste ile seçime giren Ali Şahin 427 oy alarak kazandı. Diğer Aday Erdal Çağlayan 413 oy aldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleşen Olağan Genel Kurul’a; ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun, Edirne Esnaf Kredi Kefalet Odası Başkanı Ayhan Can, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Eski Başkanı Erbey Kılıç, Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, ETUS Başkanı Hakan Giyik, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sonterler, Uzunköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası Kemal Cingöz, Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, MHP Edirne İl Başkanı Hakan Özkan, STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri ve oda üyeleri katıldı.

Genel Kurulda il olarak saygı duruşunda bulunulup istiklal marşı okundu. Ardından Divan heyeti oluşturularak Divan Başkanlığına oy birliği ile Emin İnağ seçildi. Genel Kurulda ilk olarak Eski Başkan Erbey Kılıç bir veda konuşması yaptı.

Ardından bugüne kadar Odaya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı eski başkan Erbey Kılıç’a teşekkür plaketi verildi. Daha sonra seçime katılan iki aday üyelere tanıtıldı. Adaylar üyelere yapacakları hizmetler ve projeleri hakkında birer Konuşma yaptı. Ardından seçime geçildi.

Olağan Genel Kurulda toplam 1026 üyeden 853 üye oy kullandı. 13 oy geçersiz sayılırken, 840 oy geçerli sayıldı. İki adayın yarıştığı seçimi Mavi Liste ile seçime giren Ali Şahin ve ekibi 427 oy alarak kazandı. Beyaz liste ile yarışan diğer Aday Erdal Çağlayan ve ekibi 413 oy aldı.

Seçim sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Ali Şahin; “Bugün yapılan Şoförler ve Otomobilciler Odası seçiminde bunun bir bayrak yarışı olduğu bilinciyle seçimimizi dava arkadaşlarımla kardeşlik havasında tamamladık. Bu süreçte yanımda olan başta Yönetim ve Denetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma, ETUS Yönetim ve Denetim Kurulu arkadaşlarıma, beni destekleyen tüm esnaf arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim. Bundan sonraki süreçte de kardeşlik ruhu içinde faaliyetlerimizi sürdüreceğimizi temenni ederim. Saygı ve sevgilerimle.” ifadelerine yer verdi.

 

2107 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3951
EURO 6,0924
BIST 89.785,60
ALTIN 214,0470

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle