Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Edirne Ülkü Ocakları Bölge 1.si oldu

admin | 15 Nisan 2018 | Eğitim, yaşam A- A+

Ülkü Ocakları Genel Merkezinin Düzenlemiş Olduğu 6. Geleneksel Bilgi Yarışmasında Edirne Ülkü Ocakları Bölge Birincisi Oldu.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından her yıl Türkiye genelinde gerçekleşen bilgi yarışmasında Edirne Ülkü Ocakları’nın Bölge Birinciliği ilimize büyük gurur ve sevinç yaşattı.

Edirne Ülkü Ocaklarını  temsilen katılan  Ortaöğretim Birim Başkanı  Salih Zileli , Ortaöğretim teşkilatından yarışmacı olan Hakan Gürsu,  Can Özen, Tunay Furtuna, İstanbul’da düzenlenen Bilgi Yarışmasında Birinci oldular.

Konuyla ilgili açıklama yapan Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanı Barış Gündoğdu;

”BU GURUR SERHAD ŞEHRİ EDİRNEMİZİNDİR!

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİMİZİN İSTANBUL İLİNDE DÜZENLEMİŞ OLDUĞU TÜRKİYE GENELİ 6.GELENEKSEL BİLGİ KÜLTÜR YARIŞMASINDA EDİRNE İL BAŞKANLIĞI OLARAK BÖLGE 1.si OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ . BİZE BU GURURU YAŞATAN YİĞİT KARDEŞLERİMDEN ALLAH RAZI OLSUN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM .  Çok Okuyan Çok Yazan Nice Nesillere … ” dedi.

91 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,0795
EURO 5,0103
BIST 110.932,48
ALTIN 175,2677

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©