Hoşgeldiniz  

Edirne Valisi Günay Özdemir’in Kurban Bayramı Mesajı

admin | 18 Ağustos 2018 | BÖLGE, edirneajans, Genel A- A+

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Günay ÖZDEMİR yayınladığı mesajında; “Milli ve manevi duyguların tazelendiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruğa ulaştığı bir kurban bayramına erişmenin huzurunu yaşıyoruz.
Milli ve dini bayramlar, toplulukları millet yapan en önemli değerlerimizden bir tanesidir. Hz. İbrahim’in adanmışlığı ve Hz. İsmail’in teslimiyetinin simgesi olan Kurban Bayramının birlik ve beraberliğe, toplumsal dayanışmamıza, kaynaşmamıza kırgınlıkların, küskünlüklerin ve anlamsız çekişmelerin son bulması için de iyi bir fırsat olmasını diliyorum.
Tüm vatandaşlarımızın daha huzurlu ve güvenli bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla güvenlik güçlerimiz ve sağlık personelimiz ile ilgili tüm kurumlarımızla yurt sathında olduğu gibi Edirne’de de gerekli tedbirlerini alarak görevleri başında olacaktır. Bayramı aile, dost ve yakınları ile geçirmek veya tatile gitmek üzere yola çıkacak olan vatandaşlarımızın her yıl yaşanılan acıların yaşanmaması ve sevdiklerine kavuşabilmeleri için trafik kurallarına uymaları gerekmektedir. Kurbanımızı çevreyi kirletmeden, hijyen kurallarına içerisinde, belirlenen alanlarda yaparak ibadetimizi taçlandıralım.
Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını tebrik ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.” Dedi.

 

 

 

357 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,3431
EURO 6,0958
BIST 95.411,49
ALTIN 222,2206

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle