Hoşgeldiniz  

Edirne’de Büyük Bir Değişim İsteği Var

admin | 30 Ocak 2019 | BÖLGE, Genel, Siyaset, yaşam A- A+

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Avukat Koray Uymaz, yapmış olduğu seçim çalışmalarında esnaf, kıraathane, kamu kurumları, özel şirketler, dernekler, taksi durakları ve ev ziyaretlerinde vatandaş ile bir araya gelmeye devam ediyor.
Yapmış olduğu ziyaretlerde vatandaşlar ile kucaklaşan Uymaz, çok uzun zamandır siyasetin içerinde olduğunu ve yıllardan beri Edirne’de hep aynı sorunların hiç değişmeden konuşulduğunu belirtti.
Vatandaşın sıkıntılarını yerinde dinleyen Uymaz, Edirne’de büyük bir değişim isteğinin olduğu söyledi.
Çok yoğun tempoda gün boyunca çalıştıklarını ve belediye başkanı olduktan sonrada aynı tempoda aynı yoğunlukta çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Uymaz, şöyle konuştu:
“Edirne’nin Belediye binasında oturarak çözülecek işleri yok. Edirne sokak sokak, geze geze mücadele edilerek çözülecek problemleri var. 15 sene önce konuştuğumuz konuları hala bu güzel şehrimizde konuşuyoruz. Bazı şeyler kendiliğinden olmuyor. Hemşehrilerimiz 5 sene sonrada yine aynı sorunları konuşmak istemiyor. Edirne’de büyük bir değişim isteği var. Edirne’mizin sorunlarını biliyoruz ve bu sorunları biz çözeriz. 3 yıl içerisinde alt yapı sorunun bitireceğiz. Edirne’de yaşan vatandaşlarımız artık ulaşım sorunu olmayacak. ”
15 sene önce AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı görevindeyken de belediye seçimleri için vatandaşlarla bir araya geldiğini belirten Uymaz, “15 Sene öncede aynı alt yapı sorununu konuşuyorduk. Aynı ulaşım sorununu konuşuyorduk. Bu seçimde oylarınızı kullanırken 5 sene için 5 dakika düşünmenizi tavsiye ediyorum. Eğer 5 sene için 5 dakika düşünmezsek 5 yılımızı daha heba ederiz. Dün olduğu gibi bundan sonra da aynı sorunları konuşmak istemiyoruz. ” dedi.

500 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,2814
EURO 5,9676
BIST 102.715
ALTIN 224,3274

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle