Edirne’de yeni bir spor derneği (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’de yeni bir spor derneği hizmete girdi. Derneğin  Acar Tesislerinde yapılan açılış  toplantısına Edirne Valisi Dursun Ali ŞAHİN,  Vali Yardımcısı, Salih ALTINOK, Milli Eğitim Müdürü  Hüseyin ÖZCAN, Edirne Amatör Spor Kulüpleri Başkanı İbrahim ACAR,  Eski Bolu il Milli eğitim Müdürü, Recep SEZER, İşadamı İbrahim TURGUT, Türkiye Özel Sporcular  Spor Federasyonu Başkanı,Birol AYDIN katıldı.

Edirne’de yeni bir spor derneği (3)

 

 

 

 

 

 

 

Törende konuşan, Edirne Valisi ŞAHİN,Edirne’de 646 kadar derneğin olduğunu, buna bir derneğin daha ilave edildiğini  belirterek, “ kuruculara derneklerinin hayırlı olmasını diliyorum. Dernek hizmetleri gerçekten zor hizmetlerdir. Ben de bu tür hizmetlerde bulundum. Dernekçilik para ister, zaman ister koşmak ister, bu işleri yaparken elin her zaman cebinde olacak.

Edirne’de yeni bir spor derneği (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Dernekte olup başkasının cebinde eli olan görülmemiştir. Ben sizi kutluyorum. Bu cesaret ve sabır işidir. Bu dernekle koşuştururken ev hizmetleriniz dahi aksayabilir. Böyle zor işleri hanımlar çok iyi beceriyor. Hanımların elinin değdiği yer gerçekten başarılı oluyor. 15 kadar kişiye öncülük etmek sporda yardımcı olmak son derece önemli bir görev. Bizler de bu konuda üzerimize düşen görevi yerine getiririz.  Sizlerin yararlanacağı devlet tesislerinden faydalanmanıza katkı yapacağız. Biz sizlerin her zaman yanınızdayız, yeter ki siz çalışın ve onlar için gayret sarf ediniz. Vaktini insanlara harcayanlara ne mutlu diyorum. Derneğin başarılı olması dileğimi sunuyorum” dedi Toplantıda söz alan Ses Sizsiniz Spor Kulübü Derneği Başkanı İlknur Acar Deneğin açılışında yaptığı konuşmada; “Ses-Sizsiniz, Spor Kulübü Derneği” adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Edirne’de yeni bir spor derneği (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ses- Sizsiniz Spor Kulübü olarak, öncelikli amacımız, ilimizdeki, diğer dernekler ve özel eğitim okulları ile birlikte çalışıp,  özel gereksinimli öğrencilerin toplumsal yaşamda aktif olmalarını desteklenmesini sağlamaktır,

Aktif yaşama katılımlarını spor yoluyla gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Bu çocuklarımızı yapabileceği nitelikte spor branşlarını belirleyerek, çocuklara spor yapma imkânı ile sağlıklı, mutlu ve aktif olmalarını sağlamayı düşünüyoruz.

Edirne halkının’da sesimize ses olacağına gönülden inanıyoruz.

Martin Lüther King “ benim bir hayalim var dediğini” anımsatarak şunu belirtmek istiyorum.

Bizim de bir hayalimiz var; Gülümseyen Çocuklarımız.!

Bizim bu hayalimize ortak olur musunuz?

Biz çalışmaya, güzel işler yapmaya hazırız,

Bize katılır ve destek olur musunuz?” diye konuştu.

Ses-Sizsiniz Spor kulübü Deneği yönetiminde  İlknur ACAR,Bendeniz Seda BEKAR, Hakan ÇALIŞKAN,Arzu DURGUN,Nagehan Bünge AKKAN,Yağmur ACAR,Gülay NAS,Yasin NAS,  görev yapacak.

Edirne’de yeni bir spor derneği (1)