Edirne’de İnşaat sektöründe önemli yatırımlar yapan ve istihdam sağlayan genç işadamı AKYOL Firmasının sahibi Fırat Akyol nişanlandı.

Elif Yılmazcan ile Fırat Akyol çifti evlilik yolunda mutluluğa giden ilk adımı attı. Balıkesir merkezde düzenlenen nişan törenine Elif ve Fırat çiftinin aileleri, arkadaşları ve akrabaları katıldı.

Nişan töreninde damada gelin tarafından damat kahvesi olan “tuzlu kahve” ikram edildi. Damat Fırat kahveyi çerken yakınları da o anı cep telefonu ile video çekerek ölümsüzleştirdi.

Bir dönem Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan Osman ve Saniye Yılmazcan çiftinin kızı Elif ile Mehmet Salih ve Adile Akyol çiftinin oğlu Fırat Balıkesir’de düzenlenen unutulmaz bir nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı adım attı.

Nişan töreni  Elif ve Fırat’ın açılış dansı “Beni çok sev şarkısı” ile  başladı.  Daha sonra Mustafa Yıldızdoğan’ın “Türkiyem” şarkısı eşliğinde damat Fırat Akyol’a Türk bayrağına sarılı Kur’an-ı Kerim ve kılıç verildi. Türk Bayrağına sarılı Kur’ân-ı Kerim’i ve Kılıcı damat Akyol üç defa öptü.

Daha sonra nişan pastası kesildi ve davetlilere ikram edildi. Bütün yörelerin türkülerinin çalındığı  Nişan Töreninde Elif ve Fırat’ın nişan töreni göz kamaştırdı.

Elif ve Fırat çiftin düğün töreni 7 Eylül’de Edirne’de Bade Düğün salonunda gerçekleşecek.

Bizde Edirne Ajans ailesi olarak Elif ve Fırat çiftini evliliğe giden bu önemli yolda tebrik eder ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz