Saniye & Osman Yılmazcan çiftnin kızı Elif ile Adile & Mehmet Salih çiftnin oğlu ve işadamı Fırat,  Bade Kır düğün salonunda süzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi.

Saat: 18:30’da konvoyun hareketi ile başlayan düğün töreninde damat Fırat Akyol Düğün arabasından canlı yayın yaparak bu mutlu anı sosyal medyadan sevenleriye paylaştı. Yüzlerce kişinin canlı yayında izlediği düğün konvoyu geceye damgasını vurdu.

Akyol Yapı firmasının sahibi Fırat ve Elif çifti aileleri ile birlikte davetlileri kapıda hoşlayıp karşıladı.   Davetlilerin alkışlarıyla sahneye geklen Elif ve Fırat çifti gecenin ilk açılış dansını yaptı. Gelin ve damadın şıklığı gecenin göz kamaştıran detayları arasında yerini aldı. Daha sonra gelin ve damadın nikah töreni gerçekleşti. Nikah şahitlerinin de hazır bulunduğu gecede Elif ve Fırat çifti salonu dolduran davetliler huzurunda, Edirne Belediyesi Nikah Memuruna, ömür boyu mutluluk ve yaşam için birbirlerine  “EVET” dedi.

Nikah töreninden sonra aile takısı gerçekleşti.   Daha sonra Düğün pastası kesilip davetlilere ikram edildi. Ardından gelin ve damat davetlilerle birlikte sahnede müzik eşliğinde oynadı ve yöresel müzikler eşliğinde halaylar çekildi. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden Düğün töreninde Elif ve Fırat çifti ile davetliler unutulmaz bir gece yaşadı. Edirne Ajans ailesi olarak çiftimizi tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz