Hoşgeldiniz  

Emniyet Müdürü Kurt’a Pekcanlı ve Geçmiş’ten ziyaret

admin | 12 Eylül 2017 | BÖLGE, Eğitim, Genel, kültürel, Magazin, Sağlık, SPOR, yaşam A- A+

Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş ile CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret edip Kurt’a yeni görevinde başarılar dilediler.

Emniyet Müdürü Kurt ile Edirne hakkında bilgi alışverişinde bulunan Geçmiş ve Pekcanlı, Edirne’nin çok tatlı, iyi görevine sadık, iyi ilişkiler kurabileceğimiz bir emniyet müdürüne sahip olduğunu ifade ederek, Edirne çağdaş laik ve Atatürk’ünü seven bir kenttir. Mübadele görmüş bununla ilgili savaş görmüş,o anlamdan dolayı da bayrağına, vatanına, milletine, devletine, dinine bağlı bir şehirdir. Edirne’nin diğer şehirlerden bir ayrıcalığı vardır. Burası çağdaşlığın ve özgürlüğün en üst safhalarının yaşandığı bir ildir. Emniyet Müdürümüz sayın  Ali Kemal Kurt’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.” Dedi.

Edirne İl Genel Meclis başkanı Geçmiş ve CHP Edirne İl Başkanı Pekcanlı’nın ziyaretinden  duyduğu memnuniyeti ifade Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt Edirne’de olmak ve Serhat kenti bir ilde görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

İçişleri Bakanlığının, Jandarma Genel Komutanlığı, mülki idare amirleri ile emniyet müdürleri atama kararlarına ilişkin 19 Ağustos 2017 tarihli kararnamesinin Resmi Gazete’de yayımlanması ile Niğde İl Emniyet Müdürü Olarak görev yapan Ali Kemal Kurt Edirne’ye atanmış ve 5 Eylül 2017 tarihinde Edirne’ye gelerek yeni görevine başlamıştı.

 

422 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,6794
EURO 5,4552
BIST 95.852,11
ALTIN 191,0817

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle