Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Engelli Gönüllüleri Derneği üyelerine diksiyon kursu

admin | 11 Aralık 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Edirne Engelli Gönüllüleri Derneği üyelerine diksiyon kursu veriliyor. Bu amaçla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce görevlendirilen diksiyon kursu öğretmeni Füsun AYGÜN, tarafından haftada bir gün iki saat olmak üzere toplam 64 saat diksiyon kursu veriliyor.

Engelli Gönüllüleri Derneği üyelerine diksiyon kursu

 

 

 

 

 

 

 

Kursa katılacak olan Engelli gönüllülerinin kursa düzenli olarak devam ettiğini belirten Füsun AYGÜN, kursun tamamlanmasından sonra katılımcılara sertifika verileceğini ifade etti.

AYGÜN, Diksiyon kursunda ağız egzersizleri, tekerlemeler, beden dili, Türkçenin özellikleri, konuşmaları sırasında yapılan hatalar, konularında bilgilendirmeler ve uygulamalar yapılıyor” dedi.

Edirne Engelli Gönüllüleri Derneği Başkanı Sevgi Erkenciler kursla ilgili olarak yaptığı açıklamasında, “  derneğimizde birlik ve beraberlik ortamı içinde dikkatli ve eğlenceli, kursiyerleri sıkmayacak bir şekilde diksiyon kursu derslerimiz başladı.

Kursta günlük yaşamımızda bizlere çok yarar sağlayacak bilgiler ediniyoruz. Bu arada uygulamalar yapıyoruz” diye konuştu.

 

 

 

638 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7862
EURO 4,6653
BIST $9.835
ALTIN 162,8286

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©