Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Engellilerin akülü araçları için şarj aracı

admin | 04 Aralık 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Engellilerin akülü araçları için şarj aracı (3)

 

 

 

 

 

 

3 Aralık Engelliler Gününde Edirne Belediye Başkanlığı tarafından Engelliler için bir kolaylık sağlandı. Engellilerin akülü araçları Belediyece sağlanan şarj aletleriyle kısa sürede şarj edilecek. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, engelin yüreklerde olmaması gerektiğini belirterek, “ diğer engelleri kaldırmak kolaydır.  Görevimi engellilere devredip tatile çıkacaktım. olmadı. Bilindiği gibi her sağlıklı insan bir engelli adayıdır. Belediyelerin en önemli görevleri kentte yaşayan tüm bireylerin o kentte yaşam kalitesini arttıracak seviyeye getirmektir.

Engellilerin akülü araçları için şarj aracı (1)

 

 

 

 

 

 

Belediye başkanı olarak çok toplantılara katılıyoruz. Bir engelli evden çıkıp tüm ihtiyaçlarını görüp evine dönüyorsa o kent çağdaş bir kentti. Edirne’miz böyle bir kent değil. Dünyada da böyle bir kent yok. Amacımız bu. Engelli araçları son yıllarda yaygınlaştı bu arkadaşlarımızın yaşamını kolaylaştırıyor. Engelli vatandaşların araçlarının aküleri kısa sürede bitiyor. Bu proje için araştırma yaptık biri Saraçlar caddesinde biri, Ayşekadında. Şarj istasyonu kuruyoruz. Şubat ayının sonuna kadar bunlar 10’a yükselecek. Kentimizde 8 engelli dernek var.  Bunlar teknolojik aletler 35 dakikada üç araç aynı anda şarj ediyor. Ben bu şarj istasyonlarını Edirne halkına teslim ediyorum.” Dedi.

Engellilerin akülü araçları için şarj aracı (2)

681 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 4,7073
EURO 5,5003
BIST 103.200,08
ALTIN 197,1563

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©