AK Parti Edirne İl Teşkilatı üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak için bağışta bulundu. Yaşlıysa, genciyle her yaştan ve kesimden Cumhurbaşkanı Erdoğan için bir araya gelen vatandaşlar, seçim kampanyasına bağışta bulunarak destek oldular.

Bağış kampanyasında konuşan AK Parti Edirne İl Başkanı Nesim İba, “Hz. İbrahim’in ateşine su taşıyan karınca misali biz safımızı belirlemek için buradayız. Paranın miktarı hiç önemli değil. Önemli olan burada niyetimizi göstermek” dedi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Nesim İba, AK Parti Edirne Milletvekili adayları, parti üyeleri ve vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak amacıyla bağış yapmak için bir araya geldiler.

 “Sandıkları patlatacağız”

AK Parti Edirne İl Başkanı Nesim İba, Edirne Milletvekili adayları ve beraberindeki partililer ve vatandaşların Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kampanyasına destek olmak için banka şubelerine yoğun bir ilgi ve destek olma arzusu olduğunu dile getirdi.24 Haziran’da sandıkları patlatacaklarının altını çizen İba, bağış yapılan miktarın önemi olmadığını, önemli olan destek olmak ve saflarını belli etmek olduğunu dile getiren İba, “Edirne halkı olarak 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanımıza destek vermek için bir bağış kampanyası başlattık. Bağışlarımızı çok kalabalık bir şekilde gerçekleştireceğiz. Eş zamanlı olarak tüm ilçelerimizde de vatandaşlarımız kampanyaya destek oluyor. Desteğimiz sonsuz. Allah’ın izniyle 24 Haziran’da sandıkları patlatacağız. En yüksek 13 bin 500 lira bağış yapılabiliyor. Allah ne verdiyse, karınca kararınca kimin gönlünden ne koptuysa bağış yapıyor. Hz. İbrahim’in ateşine su taşıyan karınca misali biz safımızı belirlemek için buradayız. Paranın miktarı hiç önemli değil. Önemli olan burada niyetimizi göstermek” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Lise öğrencisi Elif Onursal da biriktirdiği okul harçlıklarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağışlamak için bankaya gelenler arasındaydı. Onursal, Cumhurbaşkanını çok sevdiğini ve Türkiye için en doğru liderin Erdoğan olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Sonuna kadar AK Parti”

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’nin ülkeyi en iyi ve olabilecek en güzel şekilde yönettiğini dile getiren Onursal, “AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemek için buradayım. Halkımız için en doğru olanın Cumhurbaşkanımızı desteklemek olduğunu düşünüyorum. O yüzden de biriktirdiğim harçlıkları buraya getirip yatırdım. Umarım bizler ve Türkiye’miz için güzel olur. Sonuna kadar AK Parti diyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum”

Havanın sıcak olmasına aldırış etmeden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek olmak için bankaya gelen 78 yaşındaki Nevin Akyol şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum. Onun tekrar başımızda olmasını istiyorum. Allah onu her türlü kötülükten korusun. Başımızdan eksik etmesin.”

“10 Haziran’da Başbakan burada”

Bir vatandaşın “Cumhurbaşkanımız ne zaman Edirne’ye gelecek?” sorusuna İba, “10 Haziran’da sayın Başbakanımız buraya gelerek Edirne’de miting yapacağız” şeklinde cevapladı.Bağış kampanyasına destek olanların büyük çoğunluğunun kadınlar olması dikkat çekerken bu durumu, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Melek Yürük, AK Parti’nin kadınlara en çok değer veren parti olduğu için kadınların yoğun ilgi gösterdiğini dile getirdi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz