Hoşgeldiniz  

ETSO personeli sertifikalarını aldı

admin | 11 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

12036542_776165522528920_1276207881504369600_n

 

 

 

 

 

 

 

İletişim Becerileri, İletişim Profilleri, Sunum Teknikleri, Beden Dili ve Zaman Yönetimi olmak üzere 5 ayrı dala ayrılan eğitimlere toplam 21 Edirne Ticaret ve Sanayi Odası  personeli katılarak sertifikalarını aldı.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı Temmuz-Ağustos döneminde sunulan ve hibe almaya hak kazanan “Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kurumsal Kapasitesinin Geliştirilmesi” isimli proje kapsamında ETSO personeline eğitimler verildi.

 

DSC_0845

 

 

 

 

 

 

Karpe Diem Gelişim Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sahibi Kişisel Gelişim Uzmanı Deniz Uzun tarafından verilen eğitimler; İletişim Becerileri, İletişim Profilleri, Sunum Teknikleri, Beden Dili ve Zaman Yönetimi olmak üzere 5 ayrı dalda,  üç  ayrı haftaya taksim edilerek 6 gün sürdü.

Eğitimler sonunda gerçekleştirilen sertifika törenine; Vali Yardımcısı  Dr. Salih Altınok, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren katılarak personele sertifikalarını verdi.

DSC_0849

 

 

 

 

 

 

Törende bir konuşma yapan Vali  Yardımcısı Dr. Salih Altınok, personel eğitimlerinin önemine değinerek: “Değişen ve gelişen iş hayatında personel motivasyonu giderek daha gerekli bir hale geldi. Resmi veya özel tüm Kurumların yapması gereken bir çalışma. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası bu konuda bir öncü.  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı kutluyorum” dedi.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt da yaptığı konuşmada her yaşta ve her meslekte kişisel gelişim, beden dili  ve iletişim konularında eğitimin yapılmasının önemine işaret etti. ETSO’nun Üç bin üyesine hizmet verdiğini belirten Zıpkınkurt, “İletişim ve teknoloji çağında yaşıyoruz. İletişim her yaşta ve her meslekte önemli. Günümüzde sorunların büyük bir kısmı iletişim eksikliğinden kaynaklanıyor. Her eğitimin yeni bir ufuk açtığını düşünüyoruz. İşinin profesyoneli olan çalışanlarımızın sundukları hizmetin daha verimli ve etkili olması için bu tür eğitimleri artıracağız Hedefimiz, üyesi mutlu bir oda, ekonomisi güçlü bir Edirne” dedi. Zıpkınkurt, personele yönelik bu tür eğitimlerin devam edeceğini belirtti.

DSC_0856

757 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,2991
EURO 6,0075
BIST 102.525
ALTIN 225,8527

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle