Hoşgeldiniz  

ETSO’da İstihdam Seferberliği

admin | 13 Mart 2019 | BÖLGE, Eğitim, ekonomi, yaşam A- A+

Edirne Ticaret Odası Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanması ile Meclis Başkanı M.Emre Alp başkanlığında gerçekleşti.

Genişletilmiş Meslek Komiteleri, Kadın ve Genç Girişimciler, ETSO Disiplin Kurulu ve Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı işbirliğinde başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 tanıtımı ve İstihdam teşvikleri ile ilgili sunum yapıldı.

İŞKUR İl Müdürü Şengül Çildam,SGK İl Müdürü Süleyman Lale ve ETSO Edirne İl Akademik Danışmanı Prof.Dr.Sadi Uzunoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen toplantı, sunum ardından soru cevap ile devam etti.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt “İstihdam Seferberliği 2019 programı kapsamında birçok teşvik bulunmakta. Üyelerimizin, istihdamlarını arttırarak İlimiz ve Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaları bizler için çok önemli. Bu kapsamda üyelerimize ve işverenlere gerekli koşulların hazırlanması adına Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

562 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle