27 Aralık Pazar günü yapılacak İl Başkanlığı seçimi için Fevzi Pekcanlı İl merkezinde düzenlenen basın toplantısıyla adaylığını açıkladı.

Düzenlenen Toplantıya CHP Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran,  ilçe yöneticileri ile merkez İlçe Başkanı ve kadın kolları ile gençlik kolları, partililer katıldı. İl Başkan adaylığını açıklayan Pekcanlı 15 yıllık parti üyesi olduğunu ,o yıllarda dağılmış olan gençlik kollarının güçlenmesine katkı yaptığını belirterek, “ Şu anki merkez İlçe Başkanımız Kirezci ile birlikte önemli hizmetler yaptık.

Fevzi PEKCANLI CHP Edirne il başkan adayı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

O zamanda partimiz baraj altında kaldığı için milletvekili yoktu. Edirne Belediye Başkanlığı CHP’nin değildi. O zaman büyük sıkıntı yaşadık. Tüm kapılar yüzümüze kapatılıyordu. Onun için belediye başkanımızın kıymetini bilelim.

2009 seçimlerine kadar CHP’nin Edirne gençlik kolları başkanlığını yaptım. Bu arada beş il başkanı ile görevimi sürdürdüm. Ülkenin en Başarılı CHP örgütünde 2015 yılında Oktay Bozkurt başkanlığında olan il yönetiminde örgütlerden sorumlu il başkan yardımcılığı görevini üstlendim. Bugüne kadar birlikte çalıştığım ağabeylerim, ablalarımla olduğu gibi bundan sonra da yine el ele verip görevimi sürdüreceğim. Merkez ilçe ve ilçelerimizdeki delege arkadaşlarımızla yaptığım görüşmelerinin ardından 27 Aralık Pazar günü yapılacak il başkanlığı kongresinde  il başkan adayı olmaya karar verdim. Bana destek vereceğini vadeden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Fevzi PEKCANLI CHP Edirne il başkan adayı (2)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz