Hoşgeldiniz  

Gazeteciler gününde Edirne Ajans’a ziyaret

admin | 10 Ocak 2018 | BÖLGE, Eğitim, Genel, kültürel, Magazin, Siyaset, yaşam A- A+

“AK Parti Merkez İlçe Teşkilatından anlamlı ziyaret”

AK Parti Edirne Merkez İlçe Teşkilatı gazetemizi ziyaret etti.  Gazetemizi ziyaret eden İlçe yöneticilerini Edirne Ajans Gazetesi sahibi Ayşen Nilay Engin, Yazı işleri Müdürü Necmi Engin ve gazete çalışanları karşıladı.  Edirne Ajans Medya grubunun şirket müdürü Necmi Engin,Böylesine anlamlı bir günde Edirne Ajans Gazetesi’ni ziyaret eden İlçe teşkilatına Edirne Ajans Medya grubunun faaliyetleri hakkında çeşitli bilgiler verdi. Daha sonra AK Parti İlçe teşkilatı yöneticileri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

“İl Milli Eğitim Müdür Hakan Cırıt’tan Gazetecilere anlamlı kutlama”

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde Basın mensuplarına anlamlı kutlama gerçekleştirdi. İl Müdürü Cırıt, Tüm Basın mensuplarına Karanfil göndererek  onların “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü”nü kutladı. Edirne Ajans Medya Grubu çalışanlarına karanfil gönderip, bizleri bu anlamlı günde unutmayıp günümüzü kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’a Edirne Ajans ailesi olarak teşekkür ederiz.

 

“ERASTA AVM’den AJANS Gazetesi’ne ziyaret”

Edirne’nin parlayan yıldızı ERASTA AVM, müşterilerine gösterdiği ilgiyi, Yerel basına da göstermeye devam ediyor. Faaliyete geçtiği günden itibaren Edirne Basını ile sürekli irtibat halinde olan ERASTA AVM Yöneticileri, basın mensuplarını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde de unutmadı. AVM adına Pazarlama sorumlusu Gülfem AKHAN, Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret ederek, çalışanların gününü kutladı. ERASTA AVM’nin bu nazik ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Edirne Ajans Şirket Müdürü Necmi Engin, Edirne’nin ekonomisine büyük katkı sağlayan ERASTA AVM yöneticilerine teşekkür etti.     ,

“Ülkü Ocakları’ndan Gazetemize ziyaret”

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Edirne Ülkü Ocakları yöneticilerinden Gazetemize ziyaret gerçekleşti. Bu anlamlı günde Yerel Basını unutmayan Ülkü Ocakları yöneticilerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Edirne Ajans çalışanları, Ocak yöneticilerine teşekkür etti.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 5,6694
EURO 6,5081
BIST 94.952,30
ALTIN 222,7025

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle