Hoşgeldiniz  

Geçmiş olsun Emir

admin | 06 Mart 2019 | Genel, SPOR, yaşam A- A+

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Edirnespor U14 Altyapı Takımı’nda oynayan ve antrenman sırasında göğüs bölgesine gelen diz darbesi ile kalbe yakın damar bölgesinde yırtılma olan Emir Sofuoğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Gürkan, Emir’e üzerinde Emir Sofuoğlu’nun ismi olan Başkan Gürkan’ın ve takım arkadaşlarının imzaladığı 22 numaralı Edirnespor forması hediye etti.

    Edirne Belediyesi Edirnespor U14 Altyapı Takımı’nda oynayan başarılı kaleci Emir Sofuoğlu, geçtiğimiz hafta sonu antrenman sırasında önemli bir sakatlık yaşadı.  İdman sırasında göğüs bölgesine gelen diz darbesi ile kalbe yakın damar bölgesinde 4 santim yırtılma olan Emir Sofuoğlu’nu Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Edirnespor kaptanları Buket Uğur Kapısız, Onur Atik, Genel Kaptan Cesur Pakarda ve takım arkadaşları ile birlikte geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Gürkan’ın kendisine yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti diye getiren Emir Sofuoğlu; sakatlanma anını anlattı.

Emir Sofuoğlu ile sohbet eden Başkan Gürkan, Emir’e oldukça anlamlı bir hediye verdi. Gürkan, Emir’e üzerinde Emir Sofuoğlu’nun ismi olan Başkan Gürkan’ın ve takım arkadaşlarının imzaladığı 22 numaralı Edirnespor forması hediye etti ve spor yaparken daha dikkatli olmasını istedi.

Gürkan aynı zamanda sporun öneminde ve önümüzdeki dönem hayata geçireceği futbol, basketbol ve voleybol okulları projelerini anlattı.

243 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©
Reklamı Gizle