Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Geleceğin kan bağışçıları seminerleri başladı

admin | 24 Aralık 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Kan bağışına olan ilgiyi artırmak, gönüllü kan bağışının önemine dikkat çekmek ve öğrencileri kan bağışı hakkında bilinçlendirerek bu konuda bir davranış biçimi geliştirmelerini sağlamak amacıyla AB ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanı ile 2014 yılında hayata geçirilen; “Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türk Kızılay’ı ile ortaklaşa yürütülen Proje kapsamındaki eğitimler Türkiye’nin 81 ilindeki 500 pilot okulda gerçekleştirilecek.

Geleceğin kan bağışçıları seminerleri başladı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgilendirme seminerleri şeklinde gerçekleştirilecek olan eğitimler ,oturumlar şeklinde yapılacak ve gerek öğrencilerin gerekse aile bireylerinin katılacağı seminerlerin sonunda, Türkiye genelinde toplamda 100,000’i aşkın öğrenci ile 10,000’i aşkın yetişkin konuda eğitim almış olacak.

Geleceğin kan bağışçıları seminerleri başladı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geleceğin Kan Bağışçılarının Kazanımı Projesi’nin Edirne İlinde kan bağışına ilişkin eğitim ve bilgilendirme seminerleri ile kan bağışı kampanyası ise 22.12.2015 (dün)  tarihinde 80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi okulu ile başladı ve 3 okulda daha devam edecek.

Geleceğin kan bağışçıları seminerleri başladı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Okulu’ndaki öğrencilere yönelik bilgilendirme semineri ve yetişkinlere ilişkin eğitim semineri yapılırken, program sonrası kan bağışı kampanyası İl Sağlık Müdürü Dr. A. Muhsin Kişioğlu ve Milli Eğitim İl Müdürü Hüseyin Özcan’ın kan vermeleri ile başladı. Edirne Kan Merkezi Müdürü AKSOY kan bağışları için İl Sağlık Müdürüne ve İl Milli Eğitim Müdürüne teşekkür etti. Kan bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştığında mesaj ile bilgilendirileceklerini ve adlarına bir de fidan dikileceğini sözlerine ekledi.

Geleceğin kan bağışçıları seminerleri başladı (4)

608 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7862
EURO 4,6653
BIST $9.835
ALTIN 162,8286

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©